Як виглядатиме оновлений ТРЦ “Жираф”

Як виглядатиме оновлений ТРЦ “Жираф”
6 Лютого 2024, 14:27
Поділитися:

Торгово-розважальний центр “Жираф” став одним з символів української незламності у війні з рашистами. Саме біля “Жирафу” в лютому 2022-го року відбувалися жорстокі бої, які не дали ворогові зайти в місто. ТЦ став щитом як для Ірпеня, так і для столиці.

В наслідок бойових зіткнень, торговий центр був розтрощений. За оцінками спеціалістів, будівля зазнала руйнувань на близько 90%.

В жовтні 2022-го року власники Жирафу почали демонтаж зруйнованого ТРЦ та побудову на його місці нової будівлі під тим самим, вже легенданим, брендом.

А нещодавно, 4 лютого на офіційних сторінках центру з’явився наступний допис:

“Скоро буде сюрприз!”

Отже, вже незабаром власники “Жирафу” анонсують урочисте відкриття закладу. Ми надіємось що саме це й буде тим “сюрпризом”.

Зараз фасад комплексу закритий металопрофілем, адже там все ще проводяться будівельні роботи, та редакція Сайту Ірпеня дізналася, як виглядатиме майбутній ТРЦ:

За словами власників, оновлений “Жираф” буде ще зручнішим для відвідувачів ніж його попередник.

Довідка. ТРЦ Жираф площею 6500 кв. м. розпочав роботу у 2016 році. Розважальна зона займала понад 3500 кв. м. Тут функціонував єдиний в регіоні боулінг, а також сучасний кінотеатр, дитячий розважальний центр, клуб віртуальної реальності, кафе азійської, американської, європейської кухні та заклади шопінгу. Торговельний центр щодня відвідувало більше 6000 осіб.

Вас також зацікавить: В Ірпені з’явиться ще один енергоефективний освітній заклад

Підписуйтесь на найактивніший Ютуб канал Ірпеня.

Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua