Як полегшити тривогу та зменшити стрес: у Києві відбудеться безкоштовна зустріч з професійним психологом

image
12 Березня 2024, 13:10
Поділитися:

16 березня о 15:00 Жіночий клуб у Gorodok Gallery (просп. С. Бандери, 23) проводить для всіх бажаючих безкоштовну зустріч з професійним психологом Альоною Лук’яненко. Загальна тема зустрічі “Як зберегти спокій та себе”.

Психолог Альона Лук’яненко має ступінь магістра психології, спеціалізується на кризових та сімейних проблемах,cексолог, коуч, бізнес-тренер, працює у позитивному методі психотерапії та Транзактному аналізі, має досвід, як ведуча груп підтримки та івентів.

На безкоштовній зустрічі Жіночого клубу Альона розкриє перед учасниками методи полегшення тривоги, навчить, як підтримувати себе та близьких у стресових ситуаціях, а також проведе роботу з метафоричними картами, що допоможе краще розуміти свої емоції та почуття.

Безкоштовна зустріч з професійним психологом від Жіночого клубу, GORODOK Gallery

Учасників запрошують до теплого зігріваючого простору у підтримуючому колі, де їх розуміють, не засуджують, вислуховують, приймають, де можна поділитись своїми думками, досвідом, переживаннями, страхами і за необхідності отримати професійну допомогу.

“Такі зустрічі необхідні кожній людині, як ранковий душ, як гігієна душі для збереження своєї психіки у наш складний час”, – каже Альона Лук’яненко.

Безкоштовна участь за умови реєстрації.

Коли: 16 березня

Час: 15:00

Де: ТЦ GORODOK Gallery, пр-т С. Бандери, 23.

Хочете дізнаватись ще більше новин? Тоді хутчіш долучайтесь до нашого Telegram-каналу “Головні новини Києва – 44.ua”.

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua