Як підписати декларацію з лікарем в Ірпені: інструкція
image
5 Березня 2019, 20:57
Поділитися:

В Ірпені та Приірпінні (смт Коцюбинське, Гостомель, Ворзель) ви можете обрати свого лікаря для підписання декларацій в амбулаторіях.
Читайте також: Результати медичної реформи в Ірпені: великі зарплати та конкуренція
Більш детальнішу інформацію можна знайти на сайті irpinmed.com.ua або на сайті Helsi.me, записавшись он-лайн на прийом.   
Отже, якщо ви ще не маєте декларації зі своїм сімейним лікарем, нагадуємо основні кроки, як це можна зробити:
КРОК 1
Завчасно запишіться на прийом до обраного лікаря за телефоном, онлайнна сайтіHelsi.meабо в реєстратурі (найближчої до вас за місцем проживання або будь-якої обраної вами амбулаторії). Це зекономить час і дозволить уникнути живої черги.
КРОК 2
Візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Якщо потрібно підписати декларацію для дитини до 14років — візьміть також свідоцтво про народження дитини.
КРОК 3
Лікар (це також може бути працівник реєстратури або медсестра) введе ваші дані в електронну систему. На мобільний надійде СМС із кодом. Повідомте цей код працівнику закладу.
КРОК 4
З електронної системи роздруковується декларація з вашими даними. Уважно перевірте, чи всі дані правильні. Якщо потрібно – працівник закладу внесе зміни в системі та роздрукує декларацію ще раз.
Підпишіть два екземпляри роздрукованої декларації. Один ви заберете з собою, інший залишиться в закладі.
КРОК 5
Працівник закладу підтверджує вашу декларацію електронним підписом і відправляє в електронну систему.
КРОК 6
Вітаємо, тепер ви маєте свого лікаря!
Звертайтеся до нього, якщо почуваєтеся погано. Не тягніть до останнього, записуйтеся на прийом завчасно, щоб зекономити власний час.
КНП “Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги”
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новости Ірпеня

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА