Як оплатити комуналку, якщо отримуєте пільгу безготівковкою
image
12 Січня 2021, 15:36
Поділитися:

Якщо у вас безготівкова грошова форма виплати пільг, то частину платежів за вас здійснює АТ “Ощадбанк”, а частину ви сплачуєте самостійно.
АТ «Ощадбанк» перераховує кошти надавачам послуг у наступній послідовності:

постачання теплової енергії;
постачання та розподіл природного газу або постачання та розподіл електричної енергії за наявності відповідного виду індивідуального опалення;
постачання гарячої води;
централізоване водопостачання, централізоване водовідведення;
постачання та розподіл електричної енергії;
постачання та розподіл природного газу;
поводження з побутовими відходами;
послуги з управління багатоквартирним будинком, внески за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку.

Тобто, АТ «Ощадбанк» здійснює перерахунок коштів не за пропорційним принципом (коли за кожну послугу проводився розрахунок у рівних відсотках від суми пільги), а за пріоритетним принципом – коли спочатку проводиться оплата за тепло, газ, електроенергію і т.д.

Якщо сума пільги достатня, то сплата всіх послуг здійснюється на 100%.

Якщо суми пільги недостатньо, то сплачено буде лише за ті послуги, на які вистачить коштів. А послуги, за які потрібно доплатити, – АТ «Ощадбанк» надішле СМС-повідомлення (з розмірами доплати за кожним видом послуги).
Також пільговик може зайти у свій особистий кабінет на сайті АТ «Ощадбанку» – безготівкова монетизація пільг, де відображається рух коштів за вашим обліковим записом.
Підписуйтесь на нас уФейсбук, Інстаграм, ТелеграмтаYouTube, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: Де в Ірпені відключать світло цього тижня
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новости Ірпеня

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА