Як допомогти дитині заспокоїтися: гра «Видихнути хмару»

image
5 Листопада 2023, 10:32
Поділитися:

Коли потрібно допомогти дитині заспокоїтися, пограйте з нею в гру «Видихнути хмару»: уявіть із дитиною, що вдихаєте і видихаєте хмари.

  1. Станьте з дитиною одне навпроти одного та уявіть, що вдихаєте величезну хмару – поволі робіть носом глибокий вдих та розводьте руки в боки, щоб показати її розмір.
  2. Так само повільно видихайте хмару ротом та зводьте руки, доки долоні не з’єднаються і хмара не щезне.  

А щоб було цікавіше, видихи можна супроводжувати кумедними звуками чи тупотінням ніг.

Більше простих технік самодопомоги та підтримки близьких на www.howareu.com. Адже ніколи не пізно навчитися піклуватися про себе!

 

Комунікаційна кампанія Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською, реалізується завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Зміст матеріалів кампанії є винятковою відповідальністю ГО «Безбар’єрність» i не обов’язково відображає погляди USAID або уряду США. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.

Матеріал підготовлено у партнерстві з ЮНІСЕФ Україна.

Джерело: Київська обласна військова адміністрація