Як дізнатися, що купує ваша школа чи садок: допоможе онлайн-мапа закупівель
image
7 Жовтня 2020, 13:12
Поділитися:В Україні розробили онлайн-мапу, на якій можна подивитися, що закуповують школи та дитсадки. Поки що на карті є дані про майже всі школи та дитсадки 24 обласних центрів України.

Про це повідомляють Новини картографії від Візіком, передають Хроніки Обухова.

Поки що на карті є дані про майже всі школи та дитсадки 24 обласних центрів України, йдеться у повідомленні.

Особливу увагу фахівці звернули на правила оформлення батьківських внесків.

Адже добровільні внески — це лише одне із джерел, звідки школи можуть брати гроші. А обіг цих коштів теж потребує особливого контролю.

Якщо ж інформація про закупівлю школи не відповідає дійсності, пишіть експертам на сайті DOZORRO.

Дуже часто фінансові питання в школах вирішуються через використання батьківських внесків. До того ж, ця практика часто має масовий та примусовий характер. З кожним роком в бюджеті закладається більше коштів на освіту, а значить – і на шкільні закупівлі. Тож сьогодні варто переконатися, чи дійсно ці проблеми не можна розв’язати без залучення батьків. А наша онлайн-мапа та корисні інструкції зможуть допомогти в цьому, – пояснює директор програми інноваційних проєктів ТІ Україна Іван Лахтіонов.

Контроль за розпорядниками коштів — це не інструмент залякування чи примусу.

Це чудовий механізм партнерства для більшої ефективності вашої школи чи садочка. І саме тому дуже важливо навчити школи правильно управляти наявними ресурсами, повідомляють творці мапи.

Source link

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА