Як білоцерківський лісгосп допомагає нашим захисникам на фронті

image
16 Листопада 2022, 13:12
Поділитися:

“Починаючи з 2014 року і по сьогоднішній день ДП «Білоцерківський лісгосп» бере активну участь у допомозі нашим захисникам на фронті. Перш  за все хочеться відмітити наших працівників, які несуть службу у лавах ЗСУ та ТРО, на даний час це 18 чоловік. Щомісяця підприємство кожного військовослужбовця підтримує фінансово.

Потреба в деревині військовим від початку повномасштабних військових дій не спадала ні на мить і з початком холодів лиш стає гострішою. Наразі підприємство  передало для потреб військових, за погодженням з державною адміністрацією, лісоматеріалів в кількості 11063 м3. (3020 кубометрів дров паливних, 5643 кубометрів круглих лісоматеріалів, 2400 кубометрів пилопродукції) та 12 тонн пального. Крім деревини лісгоспом було передано, за погодження з військовим комісаріатом,  техніку, серед якої автомобілі з підвищеною прохідністю, легкові і вантажні , екскаватор та ін..

Під час окупації півночі Київської області в лісгоспі було створено логістичний центр для збору гуманітарної допомоги жителям Київщини та іншим фронтовим областям. Допомога надходила від громадських організацій Львівщини і Тернопільщини (закордонні товари), а також від лісгоспів Кіровоградщини, Вінниччини, Житомирщини, Хмельниччини, де тонни продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів, одягу передавалися в різні фронтові напрямки, а також жителям деокупованих територій, дитячим будинкам, військовим госпіталям.” — написали ДП “Білоцерківський лісгосп” на своїй сторінці у Facebook.

Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві