Яготин витратить кошти на очищення вигрібних ям і септиків

image
3 Листопада 2022, 15:08
Поділитися:

3 листопада 2022 г. 15:05

Майже 100 тис. гривень потребує КП “Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” для очищення обладнання та насосної станції фекальної каналізації. Яготинська громада вже виділила необхідні кошти, визначилися і з виконавцем робіт.

Про це KВ дізналася із оголошення в системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Комунальне підприємство “Яготинське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства” замовило через Prozorro послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків – очищення обладнання каналізаційної насосної станції та прийомних насосних станцій фекальної каналізації відповідного КП.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно зі Звітом, договір про закупівлю, був укладений 28 жовтня без використання електронної системи закупівель із ТОВ “Енергоком Сервіс” за майже 100 тис. гривень. За умовами, цю послугу від ТОВ громада вимагає одержати у період з 28 жовтня по 31 грудня.

Згідно з інформацією Clarity-project, ТОВ “Енергоком Сервіс” загалом уклало 181 договір на суму в понад 15 млн гривень, і найбільше – у сфері поводження зі стічними водами та сміттям, санітарії та охорони довкілля. Ця ТОВка існує трохи більше шести років і належить Сергію Калиті. Зі статутним капіталом в 3 тис. гривень, діяльність компанії пов’язана із каналізацією, відведенням та очищенням стічних вод.

Нагадаємо, що комунальне підприємство (КП) “Бучазеленбуд” Бучанської міської ради закупив послуги з висвітлення інформації. Договір про співпрацю укладено з бучанською організацією ТОВ “Газета “Бучанські новини”.

Читайте: Улюблений підрядник Білогородської сільради відремонтує шкільне укриття у Гореничах

Фото: prom.ua

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона