«Я вам не дам нічого» – підприємець Кришталь (відео)

«Я вам не дам нічого» – підприємець Кришталь (відео)
13 Жовтня 2023, 11:39
Поділитися:

Чергове засідання міської ради пройшло досить плідно. Депутати розглянули 136 питань порядку денного. Бюджет, управління комунальним майном, питання життєдіяльності міста. І звісно, допомога військовим. На початку сесії вони подякували міській раді за підтримку.

«Дякуємо вам за гроші, які ви виділили нам. На цей мільйон гривень ми придбали вантажівку MAN, яка допомагає нам з евакуацією пошкодженої техніки з передової. Наша бригада знаходиться зараз на дуже гарячій ділянці фронту, тому така підтримка для нас дуже важлива», – зазначив у своєму виступі представник 3-ої ОШБр Вадим Кузіяров.

Засідання йшло чітко та злагоджено, адже усі питання були розглянуті та вивчені на комісіях. По кожному були зроблені висновки. Проте, частина депутатів із подивом побачила, що деякі питання порядку денного голосуються з приміткою “на довивчення”, не дивлячись на позитивні висновки комісій. Одним з таких стало 101 питання. Надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, яка перебуває в оренді. Мова йде про магазин з автобусною зупинкою біля Рогозівського кладовища. На довивчення питання наполягав зняти голова фракції «Європейська Солідарність» Андрій Гануш.

«Чому це рішення на довивчення? Хтось може пояснити? Це наш підприємець, який сумлінно працює», – запитав депутат міської ради Ігор Шалімов.

Голова земельної комісії Анатолій Тур також зазначив, що питання пройшло комісію і не викликало зауважень. Зрештою, фракція «Європейська Солідарність» запросила перерву. Секретар ради дав депутатам п’ять хвилин на консультації. Але навіть після неї перша спроба повернутися до розгляду цього питання виявилася невдалою. Це не на жарт обурило депутатів інших фракцій.

«Що ви від неї хочете, від цієї жінки? В неї син на фронті, отримав поранення. Зараз лікується. Вона не відкупала його від служби. Вона схвалила його рішення захищати Україну», – зазначив депутат міської ради Микола Корнійчук.

«Я мешкаю на цьому окрузі і знаю цей магазин. Там завжди чисто і охайно. Там завжди відкритий туалет для відвідувачів кладовища. Там кінцева зупинка автобуса і повністю упорядкована територія. Чому ми зараз знущаємося над жінкою, у якої обидва сини захищають нас. Один в ТРО, другий в ЗСУ?», – додала депутат міської ради Надія Семчик.

Не витримала і підприємиця. Зі сльозами на очах вона зазначила, що завжди справно сплачувала податки в місьиій бюджет. І не розуміє, чому їй не дають привести документи на землю до відповідності.

«Я кожного місяця налог плачу. У мене жодного продавця немає неоформленого. У цьому році я за світло плачу 110 тис грн. У мене немає зайвих грошей, і навіть якщо ви захочете, я не дам вам нічого», – зазначила пані Наталія.

Лише після таких емоційних виступів фракція “Європейська солідарність” все ж таки погодилася повернутися до цього питання.

Зрештою, питання було проголосовано. 28 депутатів підтримали рішення. 5 голосувати не стали.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама