«World Central Kitchen» готуватиме їжу для мешканців модульного містечка в Ірпені

image
11 Серпня 2022, 10:17
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Представники благодійної організації «World Central Kitchen», які безкоштовно годують ірпінців у їдальні школи №17 та в «Залізному містечку», тепер готуватимуть їжу і для жителів модульного містечка, яке днями відкриється в Ірпені. Домовленості про це було досягнуто під час зустрічі Ірпінського міського голови Олександра Маркушина з засновником благодійної структури Хосе Андреасом.

«Відомий іспанський шеф-кухар та засновник й ідеолог “World Central Kitchen” Хосе Андреас побував в Ірпінській школі №17, де зараз працює його неймовірна команда. “World Central Kitchen” – це некомерційна всесвітньовідома організація, яка займається наданням їжі людям, які пережили стихійні лиха. І це саме та організація, чиї кухарі щодня годують ірпінців, які опинилися у скрутних життєвих обставинах. А зовсім скоро команда “World Central Kitchen” почне готувати і для мешканців модульного містечка, яке ми відкриємо цієї суботи на території санаторію “Дубки”. Про це ми домовилися з Хосе під час зустрічі», – розповів мер на своїй сторінці у фейсбуці.

«Велика вдячність Хосе Андреасу та всій його команді за величезну працю і добро до мешканців Ірпінської громади!» – додав Маркушин.

Нагадаємо, організація «World Central Kitchen», крім готової їжі, також забезпечує продуктовими наборами соціально незахищених мешканців Ірпеня.

У модульному містечку в санаторії «Дубки» поселяться ірпінці, які втратили житло внаслідок російської агресії.  

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV