Вийшла книга про історію київського транспорту
image
10 Вересня 2020, 16:05
Поділитися:

Від омнібусів ХІХ століття до сучасних видів електротранспорту – вся історія засобів пересування київськими крутими вулицями тепер зібрана під однією обкладинкою.

У новій книзі «Історія київського міського транспорту» видавництва «Варто» києвознавець Стефан Машкевич розповідає про виникнення і становлення трамвайної мережі в нашому місті, початок і розвиток тролейбусного руху, цікаві перипетії запровадження автобусного сполучення, появу в Києві метрополітену та першого в СРСР швидкісного трамвая і, звісно, про теперішній стан громадського транспорту.

Висвітлюється робота міського транспорту в кризові часи – 1917-1921, 1941-1943 та на початку 1990-х років. Яким чином, починаючи з середини 1950-х років, транспорт відповів на нові виклики, пов’язані з бурхливим зростанням площі та населення міста. 

Фактографічний матеріал доповнюють ілюстрації. Книга розрахована на наукових працівників, студентів та всіх, хто цікавиться історією Києва.

Нагадаємо, віртуальний музей Ігоря Сікорського запрацює у жовтні.

Марія Катаєва

Використання матеріалів сайту лише з активним посиланням на vechirniy.kyiv.ua

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА