Витяг про прописку відтепер можна отримати в Дії, – Мінцифри (відео з інструкцією)
6 Червня 2022, 18:27
Поділитися:

6 червня 2022 г. 18:21

Сьогодні Міністерство цифрової трансформації України запустило нову послугу – можливість отримати витяг про місце реєстрації на потралі Дія.

Про цеKВ дізналася із повідомлення Мінцифри.

У відомстві відмітили, що документ, який підтверджує проживання, необхідний при отриманні кожної четвертої держпослуги, зокрема, для влаштування дитини до садочка чи школи, укладення шлюбу, ставання на військовий облік.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

В Мінцифри нагадали, що з 1 грудня 2021 року для власників паспортів-книжечок та ID-карток таким підтвердженням є витяг з реєстру територіальної громади. Раніше за ними треба було ходити до відповідних органів реєстрації та відстоювати черги, тепер замість паперової довідки — електронний витяг.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

У відомстві пояснили, як отримати витяг на порталі Дія:

Авторизуйтесь на порталі Дія;Оберіть послуги “Витяг про місце проживання”;Натисніть “Отримати витяг”.

Електронний документ можна завантажити на порталі та зберегти на смартфоні чи зручному для вас носії, щоб мати завжди під рукою.

Раніше KВ повідомляла, що в кінці травня 2022 року Мінцифри запустило в Дії нову соціальну послугу — допомога по безробіттю для українців, які втратили роботу під час війни та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях чи там, де ведуться активні бойові дії. У застосунку та на порталі Дія можна оформити статус безробітного й отримувати щомісячну допомогу.

Читайте: В Дії запустили нову послугу для тих, хто втратив роботу під час війни

Фото: скріншот з відео

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона