Вишгородська міськрада збирається витратити майже 2 млн гривень на новорічну ялинку
25 Листопада 2021, 23:16
Поділитися:

25 ноября 2021 г. 17:03

Міська влада Вишгороду шукає підрядника для встановлення у місті новорічної ялинки з іграшками, ілюмінацією, фотозоною та декоративною огорожею. Щоб городянам забезпечити святковий настрій, готові витратити майже 2 млн гривень.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 22 листопада 2021 року Вишгородська міська рада оголосила тендер на закупівлю штучної декорованої новорічної ялинки. Очікувана вартість закупівлі складає 1,8 млн гривень. Аукціон заплановано на 8 грудня 2021 року.

В технічному завданні до тендеру вказано, що ялинка повинна бути висотою 16 метрів та максимально схожа на живе дерево. В комплекті до ялинки повинні бути 442 іграшки (пластикові кулі діаметром 15 см та 20 см), піксельна світлодіодна гірлянда, маківка у вигляді зірки, а також декоративна огорожа та фотозона з фігур трьох оленів і місяця.

в Телеграм

Крім поставки ялинки та декорацій, згідно до техзавдання, підрядник повинен буде встановити та підключити їх. Проте місце встановлення ялинки не уточнено.

Минулого року Вишгородська міськрада ялинку не купувала. У грудні 2020 року окремо замовляла послуги з монтажу, прикрашання та демонтажу новорічної ялинки на головній площі міста – площі імені Григорія Строкова. Тоді договори на монтаж (ціна – 45,5 тис. гривень) та демонтаж (ціна – 49,64 тис. гривень) новорічної ялинки були укладені з підприємицею Надією Назаретською, а на послуги з прикрашання (ціна – 49,92 тис. гривень) – з підприємцем Вадимом Мартиновським.

Читайте: У Вишгороді за 64 млн гривень реконструюють трибуни стадіону “Енергетик”

Міський голова Вишгороду – Олексій Момот.

Фото: Vyshgorod

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона