Вища рада правосуддя дала згоду на утримання суддів, яких підозрюють у хабарництві у справі ексочільника “Мотор Січі”, під вартою

image
4 Грудня 2023, 19:12
Поділитися:

4 грудня 2023 г. 19:09

Сьогодні,4 грудня, Вища рада правосуддя задовольнила подання керівника САП про надання згоди на утримання під вартою чотирьох суддів Київського апеляційного суду, яких напередодні викрили на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 35 тис. дол. за ухвалення рішення про скасуванняарешту наповітряні судна “Мотор Січі”.

Про це KВ стало відомо з повідомлення САП.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Вища рада правосуддя визнала обґрунтованими доводи подання та надала згоду на утримання вищевказаних суддів під вартою”, – йдеться у повідомленні.

Найближчим часом клопотання САП про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою будуть розглянуті слідчим суддею.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

САП не повідомляє прізвища фігурантів, але мова йде про В’ячеслава Дзюбіна, Ігоря Паленика, Віктора Глиняного та Юрія Сливу.

Про це повідомляєРБК-Україназ посиланням натрансляціюзасідання ВРП.

Суддів підозрюють в отриманні хабаря за скасування арешту майна в справі колишнього керівника “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва.

РанішеKВповідомила, що Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) 29 листопада викрили чотирьох суддів Київського апеляційного суду на одержанні неправомірної вигоди. Хабар у розмірі 35 тис. доларів призначався за ухвалення рішення про скасування арешту майна.

Читайте:Справу експрезидента “Мотор Січі”Богуслаєва передано до суду, активи на 12 млрд гривень арештовано, – СБУ

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона