Виконуючого обов’язки директора Департамента культури КМДА може бути звільнено

image
2 Серпня 2022, 11:28
Поділитися:

2 серпня 2022 г. 11:24

Ймовірно, в.о. директора Департаменту культури КМДА Володимир Мацюк залишить свою посаду. Але чиновник, проти якого Державне бюро розслідувань (ДБР) у 2019 році відкрило кримінальну справу нібито за хабар, залишається у Депкульті замом. Директором Департаменту планують призначити ще одного члена старої перевіреної команди – Сергія Анжияка.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні активістки Аннабелли Моріної на її сторінці в мережі Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

”Друзі, пам’ятаєте пана Мацюка, якого ДБР в місті Києві піймало на хабарі за прискорення реєстрації релігійної організації, а мер Києва з подачі Мандрієвського під час війни призначив виконувати обов’ язки директора Департаменту культури КМДА? Завтра Мацюк звільняє посаду”, – повідомила вчора, 1 серпня активістка у своєму дописі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Моріна зауважила, що Мацюк не йде, а залишається у Департаменті замом по релігії. “Місце нагріто, схеми пропрацьовані”, – додала вона.

Також Моріна повідомила, що директором Департаменту буде призначено Сергія Анжияка, із тієї ж старої команди.

“Найближчим часом вони збираються звільнити людей, які виступили проти політики кумовства та здирництва. Вона така. Внутрішня війна міста Києва”, – прокоментувала активістка.

Зауважимо, Володимира Мацюка було призначено в.о. директора Департаменту культури КМДА 18 березня – після того, як попередня директора Депкульту Яна Барінова та її перша заступниця Юлія Кепліна наприкінці лютого поїхали з Києва, евакуюючи своїх неповнолітніх дітей.

KВ писала про епопею зі звільненням Яни Барінової, адвокат якої подав позов до суду. Втім, 8 червня міський голова Віталій Кличко скасував своє розпорядження та поновив Барінову на посаді. Але згодом Яна Барінова звільнилась за згодою сторін.

Нагадаємо, влітку 2019 року правоохоронці відкрили кримінальну справу проти директора Департаменту культури КМДА нібито за хабар, отриманий чиновником за прискорення реєстрації релігійної громади.

Як інформувала KВ, заступник голови КМДА Валентин Мондриївський наголосив, що до вироку суду громадянин вважається невинуватим. А його призначення на посаду в.о. директора Депкульту радниця міського голови Діана Попова пояснила тим, що Мацюк був єдиними із заступників директора Депкульту, який на той час перебував в Києві.

Читайте: З`ясовується доля 53 витворів мистецтва, евакуйованих з київських музеї, а в.о. директора Департамента культури КМДА може бути звільнено

Фото: Київська міська рада

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона