Вихованці та тренери Бориспільського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді стали призерами Чемпіонату України з водного туризму

6 Травня 2024, 15:02

Напередодні великодніх свят в Івано-Франківській області, на річці Чорний Черемош, в районі селища Дземброня, відбувся Чемпіонат України з водного туризму, у якому брали участь вихованці Бориспільського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

За словами Тетяни Рахуби, керівника Бориспільського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді, діти з тренерами зробили неможливе, чим гарненько збентежили суперників, які взагалі не розглядали нас як суперників. Проте наша команда виграла Чемпіонат України з водного туризму у загальному заліку класу суден С-2 серед дорослих, а серед дитячих команд стали переможцями командного заліку і у класі суден С-4, і у класі суден С-2. У результаті, маємо 54 дипломи.

На чемпіонаті змагалися багаторічні досвідчені учасники водного туризму, було заявлено 29 команд суперниць (16 команд класу суден С-2 та 13 команд класу С-4) з восьми регіонів України, які вийшли помірятися силами на трьох складних дистанціях 5 класу складності: ралі (довга гонка на 13 км), слалом на 22 воріт та спринт (коротка гонка до 3 км).

Наші тренери Олег Коломієць та Назарій Медведенко, які заявилися у дорослому заліку, виграли у суперників ралі, швидкісну довгу гонку першого дня змагань, а потім стали абсолютними переможцями на дистанціях слалом і спринт. І стали не тільки переможцями загального заліку, а ще і виконали Майстра спорту України на трьох різних дистанціях.

Такі успіхи в історії закладу вперше.

Також наші діти, юні спортсмени, Влад Багачук та Тимур Козлов здивували всіх тим, що на дистанції раллі обігнали всі досвідчені екіпажі і стали абсолютними чемпіонами цієї дистанції у класі суден С-2 (показали найкращий час і серед дорослих, і середи дітей) і виконали на цій дистанції Майстра спорту України.

Також 8 дітей підтвердили ще раз свої КМС, а 4 наших юних спортсменів, маючи перед стартами І дорослий розряд, виконали КМС на двох різних дистанціях.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама