Виїзна зустріч у Новому Корогоді
image
8 Жовтня 2020, 18:24
Поділитися:

5 жовтня селищний голова Олександр Сахарук відвідав Новий Корогод, де зустрівся із жителями, від яких надійшли скарга на дії  агрофірми, яка обробляє навколишні поля. В поїздці очільника Бородянської селищної ОТГ супроводжували начальник земельного відділу Анна Зеленко, начальник юридичного відділу Сергій Демченко, завідувач сектором із питань комунікацій та інформаційної політики Ірина Тюпа-Гришина, в.о. старост сіл Новий Корогод і Дмитрівка Тетяна Ворона та Роман Вінцик.

За ствердженням громадян, земельні ділянки, що належать їм, було самовільно захоплено і спільну мову з аграріями їм знайти на вдалось. За цієї причини було подано скаргу до місцевої прокуратури. 

Виїзна зустріч у Новому КорогодіБородянська селищна рада.

Джерело: Бородянська селищна рада

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА