“Вибл**ки дяді вови”: у Києві біля мертвого посольства рф відбудеться протестна акція

“Вибл**ки дяді вови”: у Києві біля мертвого посольства рф відбудеться протестна акція
3 Серпня 2022, 14:47
Поділитися:

Сьогодні, 3 серпня о 17.30 біля посольства мордора, за адресою: Київ, Повітрофлотський проспект, 27, відбудеться протестна акція “Виблядки дяді вови”.

Її організатори – Громадська Організація “Агенція Розвитку Демократії та Інформаційних Свобод”.

Так, за словами організаторів, “еліта” російської армії – ВДВ, не пройшли “перевірку Україною”. Починаючи з провальної спроби захоплення аеропорту Гостомель 45-ю бригадою спеціального призначення ВДВ, коли вона практично вся вона була знищена українською армією, втративши “еліту еліт”, розпочалася низка поразок та втрат особового складу ВДВ.

А колись славетні військові підрозділи нині перетворилися на осіб, що насамперед відомі своїми “святкуваннями” 2-го серпня у російських парках відпочинку.

путін, своїм злочинним і бездумним наказом про вторгнення в Україну знищив весь колір ВДВ росії. Замість елітних десантних частин, основною ударною силою путіна стали найманці з чвк “Вагнер”, набрані з числа злочинців та покидьків суспільства.

Колишню “еліту” – ВДВ, путін перетворив на просте «гарматне м’ясо», яке виконуючи злочинні накази свого придуркуватого головнокомандувача, саме перетворилося на військових злочинців у “блакитних беретах”, – йдеться в повідомленні.

Серед запрошених: Андрій Сидельников – Лідер Міжнародного руху “Говоріть Громче!” та екс-депутат держдуми Ілля Пономарьов, російський політичний діяч, який з 2014 року проживає в еміграції.

Приєднатися до акції може кожен бажаючий.

Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua