Вуличні вистави, наукові шоу та майстеркласи: дитячі розваги в Києві з 23 до 26 травня

image
22 Травня 2024, 14:32
Поділитися:

З 23 до 26 травня найбільший музично-культурний фестиваль цього літа V`YAVA Єднання збере на Aрт-завод Платформа митців та артистів.

Під час заходу можна буде послухати музику від понад 300 артистів, узяти участь в автентичних майстеркласах і побачити твори сучасних українських митців.

Для дітей на фестивалі обладнають окрему локацію, яку поділять на зони активності, творчості та спілкування. Кожна з них буде насичена розважальними заходами.

Дитячі розваги на фестивалі, V`YAVA Єднання

Локація працюватиме в четвер та п’ятницю з 16:00 до 21:00, а в суботу й неділю — з 14:00 до 21:00.

Розповідаємо, які розваги для малечі підготувала команда V`YAVA Єднання.

Зона активності

Знайомство з театром

Тут малечу чекають вуличні вистави від Київського виїзного теату Гавриленко. Він уже вже більше 25 років дарує дітям зустрічі з прекрасним мистецтвом. Вистави гратимуть двічі на день — о 16.00 та 18.00 в четвер і п’ятницю та о 14.30 та 17.00 в суботу й неділю. Зокрема, дітям покажуть постановки «Пригоди в лісі», «Троє поросят» та «Не хочу бути собакою».

Дитячі розваги на фестивалі, V`YAVA Єднання

Дитячі розваги на фестивалі, V`YAVA Єднання

Рухливі ігри від наших пращурів

Протягом дня з дітьми будуть бавитися дівчата-фольклористки, які від бабусь та дідусів з усієї України записали велику кількість рухливих ігор, дитячих пісень і забав із різними предметами. Тож малеча буде бігати, стрибати, хороводити, танцювати та співати.

Весела наука для дітей

Двічі на день на локації показуватимуть наукове шоу. На дитячу галявину завітає Вигадливий Професор, який розповість малечі про веселі властивості деяких речовин.

Під час шоу діти приготують нескінченну кашу, зроблять святкову бомбу та супердимовуху. А також — дізнаються, що таке сухий лід, та навіть спробують його на смак. Також Професор покаже, як запускати водяні ракети й дасть постріляти з аірзуки.

Наукове шоу проходитиме о 18.30 та 20.00 протягом усіх днів фестивалю.

Троїсті музики: майстерня традиційних танців для дітей

Щодня о 16.30 для малечі влаштовуватимуть справжню етно-дискотеку.

Музики зі скрипкою, бубном та цимбалами гратимуть старовинні танці, а діти вивчатимуть рухи та вплітатимуть їх у танець.

Дитячі розваги на фестивалі, V`YAVA Єднання

Дитячі розваги на фестивалі, V`YAVA Єднання

Знайомство з народними музичними інструментами

Щодня для дітей проводитимуть розповіді та інтерактиви з народними українськими музичними інструментами.

За цю пізнавальну розвагу відповідати Максим Бережнюк — український музикант-віртуоз, виконавець на традиційних духових інструментах, вокаліст, співзасновник гуртів «The Doox», «Kyiv Ethno trio», «BALAMUTY» та «Veseli vujky», у складі гурту стародавньої музики «Хорея Козацька» — лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка в галузі музичного мистецтва за 2023-й рік.

Максим віртуозно грає на традиційних духових інструментах України та світу, яких опанував близько 50 видів.

Зона творчості

На цій локації малечу очікує дитячий тир, майстеркласи з розпису дерев’яних іграшок, аквагрим та інші різноманітні цікавинки.

Зона спілкування

Спілкування з чотирилапими

Дитячі розваги на фестивалі, V`YAVA Єднання

Дитячі розваги на фестивалі, V`YAVA Єднання

На цій локації кінологи весело й пізнавально розповідатимуть дітям про виховання улюбленців, їх утримання і трюкове дресирування.

Локація працюватиме з 17.00 до 20.00 в четвер і п’ятницю та з 15.00 до 20.00 в суботу й неділю.

Майстерклас: навчитися колискових із різних куточків України

Тут щодня відбуватиметься майстерклас із колискових та забавлянок для найменших.

В українській традиції обовʼязково співали маляті до року-півтора, далі — за бажанням. Уже в утробі дитина чує материнський голос, тому важливо співати ще до народження.

Спів колискових позитивно впливає на психіку дитини, допомагає і самій мамі заспокоїтись, врівноважитися та гармонізуватись. Піснею можна висловити найщиріші побажання дитині бути здоровою, вродливою, щасливою, запросити добру долю.

Майстерклас із колискових проводитиме етномузикологиня, дослідниця українського пісенного та дитячого фольклору, керівниця дитячого гурту «Будимир» Ольга Карапата.

Дитячі розваги на фестивалі, V`YAVA Єднання

Дитячі розваги на фестивалі, V`YAVA Єднання

Під час зустрічі можна буде поспівати цікаві зразки колискових із різних куточків України, розібратися із їхніми сюжетами та дізнатися про функції колискових.

Для практикування вдома кожен учасник та учасниця отримає тексти та наспіви.

Майстеркласи проводитимуться з 17.00 до 19.00 в четвер і п’ятницю та з 16.00 до 18.00 в суботу й неділю.

Діти до 6 років можуть відвідати фестиваль безкоштовно. Для малечі з 6 років квиток вартуватиме 300 гривень. Його можна придбати на вході.

Квитки на фестиваль

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua