вул. Шевченка, 2 , м. Фастів, Фастівський район, Київська область – Сайт Міської Ради міста Фастів

image
3 Листопада 2023, 23:41
Поділитися:

                          

Проєкт

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

 

Про внесення доповнень до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою:

вул. Шевченка, 2 , м. Фастів, Фастівський район, Київська область

Враховуючи лист Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ)  №50986/16.3-23 від 03.10.2023 року,  діючи у відповідності до Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, керуючись ст.25, ч.5 ст.60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Внести доповнення до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону, який затверджений рішенням Фастівської міської ради №43-LXXIX-VII від 27.08.2020 року, шляхом включення комунального майна, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 2 м. Фастів, Фастівський район, Київська область (додаток).

Термін оренди – п’ять років.

Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

 

 

 

Міський голова                                                             Михайло НЕТЯЖУК

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення міської ради

Доповнення до Переліку другого типу об’єктів Фастівської міської територіальної громади в особі Фастівської міської ради, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону

 

Назва об’єкту Адреса Площа, м² Цільове призначення використання об’єкту
Нежитлове приміщення

 

 

 

 

 

 

 

вул.Шевченка, 2,              м. Фастів, Фастівський район, Київська область 315,0

 

 

 

майно передається в оренду з метою розміщення Фастівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Фастівському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ)

 

 

 

 

 

 

  Секретар міської ради                                                      Людмила РУДЯК

 

 

 

 

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів