Всі професійні військові неприємно вражені дією російських солдатів, – міністр оборони Великобританії Воллес
10 Травня 2022, 08:06
Поділитися:

10 травня 2022 г. 07:55

Міністр оборони Великобританії Бен Воллес, коментуючи вчорашній парад рашистів та Володіміра Путіна у москві, назвав «абсурдними» та «наманікюреними» російських генералів, та наголосив на тому що кожен професійний воїн мусить бути неприємно, жахливо враженим діями російської армії.

Про це, як передає KВ з посиланням на «Радіо Свобода», він заявив під час виступу в британському музеї Національної армії.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

«Абсурдність російських генералів, блискучих у своїй доглянутій парадній формі та обтяжених численними медалями, в тому, що вони повністю причетні до викрадання Путіним гордої історії їхніх предків з відсічі фашизму. Всі професійні солдати повинні бути вражені поведінкою російської армії, оскільки вони не тільки «брали участь у незаконному вторгненні та воєнних злочинах, але й їхня верхівка зазнала невдач у власних діях», – цитує видання промову в Музеї британської національної армії.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Через вторгнення в Україну Путін і його найближче оточення генералів тепер відображають фашизм і тиранію 77-річної давнини, повторюючи помилки тоталітарного режиму минулого століття”, – додав він.

Нагадаємо, президент Джо Байден 9 травня підписав закон про перезавантаження програми ленд-лізу часів Другої світової війни, яка допомогла перемогти нацистську Німеччину.

Перед підписанням законопроекту Байден сказав, що «війна Путіна» «знову приносить безглузде знищення Європи», посилаючись на річницю перемоги союзників у 1945 році.

Хоча ходили припущення, що Путін може офіційно оголосити війну Україні, його 11-хвилинна промова не давала оцінки прогресу війни та не давала вказівок на те, як довго вона може тривати.

Російським військам досі не вдалося завершити окупацію стратегічного порту в Азовському морі Маріуполь, де, за оцінками, 2000 українських бійців продовжують чинити опір у розгалуженій мережі підземних тунелів і бункерів металургійного комбінату «Азовсталь».

Читайте: Байден підписав закон про ленд-ліз для України

фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона