Всесвітньовідома акторка Джессіка Честейн відвідала Ірпінь

image
7 Серпня 2022, 20:10
Поділитися:

7 серпня Київщину відвідала голлівудська зірка Джессіка Честейн. Американська акторка побувала на місці зруйнованого російськими військами житлового комплексу в Ірпені.

 

Крім того, разом із заступником голови Київської ОВА Віталієм Власюком Джессіка Честейн навідалася до однієї з ірпінських сімей, яка втратила житло під час російських обстрілів мирних будинків. Акторка поспілкувалася з дітьми та їхніми батьками. Від свідків жахливих подій вона почула про факти воєнних злочинів окупаційних військ та все, що довелося пережити мирним людям під час воєнних дій у місті.

 

Джессіка Честейн висловила солідарність всьому українському народу та була вражена масштабами руйнувань, що по собі залишила армія росії.

 

«Ми вдячні всім, хто підтримує нас і не залишає наодинці з жахливою трагедією. Дуже важливо, аби правду про війну в Україні, військові злочини росії на Київщині знав увесь світ. І саме всесвітньовідомі діячі культури можуть розповісти про це. Дякуємо Джессіці Честейн за підтримку та рішучість», – підкреслив Віталій Власюк.

 

Під час відвідування України зірка театру та кіно також відвідала Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит», що в Києві. Там вона зустрілася та поспілкувалася з дітьми, які перебувають на лікуванні.

Джерело: Київська обласна військова адміністрація