Вперше за понад 30 років у КПІ обрали нового ректора: хто ним став

Вперше за понад 30 років у КПІ обрали нового ректора: хто ним став
19 Червня 2024, 10:21
Поділитися:

У КПІ імені Сікорського відбувся другий тур виборів ректора. За результатами голосування переміг проректор з навчальної роботи Анатолій Мельниченко.

Про це повідомили на сторінці університету.

Ще більше новин Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі “Головні новини Києва – 44.ua”. Також не забувайте підписуватись.

Попередній ректор, Михайло Згуровський, обіймав цю посаду з 1992 року.

У голосуванні взяли участь 2318 осіб (або 72% від загальної кількості виборців). Нового ректора підтримали 1256 людей (39% від загальної кількості виборців і 54% від кількості тих, хто взяв участь у голосуванні).

Новий ректор КПІ

Новий ректор КПІ

Анатолій Мельниченко — проректор з навчальної роботи КПІ, кандидат філософських наук і професор. Його програма є у вільному доступі. У ній сім ключових моментів, серед яких:

цифрова трансформація університету (зменшення бюрократії, переведення документації в «цифру тощо);розбудова нової моделі економіки університету (аби виш не залежав лише від бюджетного фінансування, а й заробляв сам на себе;пріоритизація видатків з акцентом на оновленні лабораторій, ПЗ);посилення міжнародної співпраці (як-от участь університету в міжнародних проєктах заради диверсифікації джерел фінансування університету, участі викладачів у міжнародних дослідницьких проєктах) та ін.

Як ми писали раніше, студенти Київського політеху власноруч збирають унікальні електроноші. Такий дрон військові вже використовують на фронті, оскільки він дозволяє швидко витягнути пораненого бійця і транспортувати його.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua