Волонтери проводят розіграш знаменитих марок за підписом Валерія Залужного, кошти пойдуть на допомогу хворим дітям

Волонтери проводят розіграш знаменитих марок за підписом Валерія Залужного, кошти пойдуть на допомогу хворим дітям
29 Липня 2022, 18:51
Поділитися:

29 липня 2022 г. 18:47

Для допомоги та порятунку малюків, що постраждали від війни, волонтери продовжують збирати кошти на електроенцефалограф із монітором церебральних функцій для Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні. Наразі оголошено розіграш знаменитих марок “Російський військовий корабель…” за підписом Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Про це KВ стало відомо з повідомленняволонтерівТетяни СохартаГанни Голубкової.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Миколаївській обласній дитячій клінічній лікарні гостро необхідний електроенцефалограф із монітором церебральних функцій. Без цієї спеціальної апаратури абсолютна більшість дітей, які не мали доступу кисню до організму під час народження (важка асфіксія), отримують діагноз ДЦП, а деякі діти помирають. Ця ж апаратура дозволяє проводити профілактику дитячого церебрального паралічу та ураження центральної нервової системи, завдяки чому малюки не тільки виживають, але і в більшості випадків одужують і далі ростуть здоровими!”, – йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначається, що такий апарат коштує 1,1 млн грн.

“У ході першого етапу збору коштів, коли було розіграно знаменитих марок “Російський військовий корабель…” за підписом президента України Володимира Зеленського, вдалося виручити 300 тисяч гривень”, – повідомляють волонтери.

Наразі оголошено розіграш таких самих марок за підписом Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

Умови участі у розіграші марок

Один комплект марок буде розіграний між тими учасниками, які встановлять суму від 200 грн на зазначені наприкінці матеріалу реквізити волонтерів. Ще один комплект легендарних марок отримає той із учасників, хто зробить максимальну пожертву.

Підсумки аукціону будуть підбиті у п’ятницю, 12 серпня!

Реквізити

Взяти участь в аукціоні можна, зробивши пожертву на банку в Monobank — https://send.monobank.ua/jar/4f3XDrxGkt, або зробивши переклад на картку 4441 1144 5841 4180 (Голубкова Ганна). Також зробити свій внесок можна на карту ПриватБанку 4731 2191 1435 7381 (Сохар Тетяна), або на Paypal – [emailprotected] (Обов’язково вказуйте свій контактний номер телефону в коментарі до перекладу, щоб з вами можна було швидко сконтактувати та передати лот у разі виграшу).

Фото: волонтерів

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона