Волонтери передали тону продуктів постраждалим мешканцям Чернігівщини, – Палатний

image
1 Серпня 2022, 20:56
Поділитися:

1 серпня 2022 г. 20:52

Волонтери з волонтерського штабу “Українська команда” відправили близько тони продуктів у населенні пункти Чернігівщини, які постраждали від російської окупації.

Про це KВ стало відомо з повідомлення керівника волонтерського штабу “Українська команда” Артура Палатного.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Відправили з Києва близько тони продуктів на Чернігівщину. Вантаж буде доставлено у населені пункти, які постраждали від росіян. Хтось може думати, що з відступом армії окупантів ситуація нормалізувалась, але це зовсім не так. Люди втратили все своє майно внаслідок обстрілів, пожеж і мародерства орків. Багато людей не виїхали, тому що їм просто нікуди їхати. Так само залишаються у своїх домівках люди з інвалідністю, просто літні і самотні люди. Ситуація з роботою в регіонів, де продовжуються обстрілі, дуже важка. Тому чернігівцям зараз дуже потрібна підтримка”, – написав Палатний.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Від подякував волонтерам і підкреслив, що “Українська команда” продовжить підтримувати армію і громадян.

“Дякую голові Вінницького осередку “Української команди” Геннадію Ткачуку та Ігорю Ткачуку за привезену допомогу. Ми продовжимо робити все можливе, щоб допомогти українським воїнам і тим, хто найбільше постраждав від російської агресії. І тільки так переможемо! Ми вже перемагаємо”, — підсумував Палатний.

Читайте: Артур Палатний закликав внести росію до списку країн-терористів

Фото: Фейсбук Артура Палатного

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона