Вода з Романівського джерела непридатна для пиття – висновок лабораторії
10 Червня 2021, 11:19
Поділитися:

У воді з Романівського джерелавиявили відхилення за мікробіологічними показниками. Така вода непридатна для щоденного вжитку. 
Про це повідомив депутат Ірпінської міської ради Антон Головенко, за ініціативи якого було взято проби з джерела.

«Отримав минулого тижня від вас звернення щодо благоустрою «Романівського джерела» і вирішив за власної цікавості і за власні кошти провести аналіз води. Вчора я отримав результати і публічно доповідаю, що вода в джерелі непридатна для вжитку. Лабораторія надала відповідний протокол, який я залишу біля джерела і лише вам вирішувати, вживати таку воду чи ні»,- зауважує Головенко.
За висновком лабораторного дослідження, у воді виявлено загальні коліформні бактерії та E.coli.

Довідка

Коліформні бактерії – основний показник фекального забруднення води. 
Гострий гастроентерит – це чи не «найкраще» захворювання, яке можна підхопити, якщо напитися брудної води. У гіршому випадку є вірогідність заразитися холерою, дизентерією, діареєю. 
Якщо E. coli знаходиться в воді, це явне свідчення того, що вода забруднена тваринними відходами. Якщо будь-яка E. coli знаходиться в зразку води, джерело води вважається непридатним для споживання.
Нагадаємо, що в Ірпені тривають лабораторні дослідження якості води у місцях відпочинку перед купальним сезоном.
Підписуйтесь на нас уФейсбук, ІнстаграмтаТелеграм, щоб не пропустити цікавих та актуальних новин Ірпеня та регіону!
Читайте також: В Ірпені перейменують вулиці: надсилайте свої пропозиції
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новини Ірпеня – головні і актуальні Ірпіньські
новини сьогодні на 04597.com.ua

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА