Внаслідок авіакатастрофи в Броварах загинув міністр внутрішніх справ, його перший заступник та держсекретар МВС

image
18 Січня 2023, 10:42
Поділитися:

18 січня 2023 г. 10:41

Сьогодні, 18 січня, у Броварах на Київщині біля території дитячого садка впав гвинтокрил після чого спалахнула пожежа. За інформацією Національної поліції на борту вертольоту знаходилося керівництво міністерства внутрішніх справ (МВС) – міністр МВС Денис Монастирський, перший заступник міністра внутрішніх справ Євгеній Єнін та державний секретар Юрій Лубкович. Також наразі відомо про 18 загиблих, з них двоє дітей та 22-ох постраждалих.

Про це KВстало відомо з повідомлення голови Національної поліції Ігоря Клименка.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Сьогодні вранці, 18 січня, у Броварах розбився гвинтокрил ДСНС. Внаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС: міністр, перший заступник міністра та державний секретар”, – повідомив Клименко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Всього наразі відомо про 18 загиблих, з них 2 дітей. З них 9 перебували на борту гвинтокрила. 22 потерпілих перебувають в лікарні, з яких 10 дітей. На місці працюють всі профільні та спеціалізовані служби. Триває огляд місця події.

Зазначимо, що міністром внутрішніх справ з 16 липня 2021 було обрано Дениса Монастирського(на колажі ліворуч). Першим заступником міністра МВС є Євгеній Єнін (на колажі по центру), а держсекретарем – Юрій Лубкович (на колажі праворуч).

Нагадаємо, сьогодні, 18 січня, у Броварах на Київщині біля території дитячого садка впав гвинтокрил після чого спалахнула пожежа. Наразі причини падіння невідомі.

Читайте: У Броварах біля дитячого садка впав вертоліт

Фото: Магнолія ТВ

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона