Власники об’єктів туристичного призначення, пошкодженого внаслідок війни, можуть отримати допомогу, – КМДА

image
27 Січня 2023, 17:23
Поділитися:

27 січня 2023 г. 15:44

Власники готелів, ресторанів та інших закладів туристичного призначення, які були пошкоджені внаслідок військової агресії рф, можуть отримати фінансування на відновлення. Для цього необхідно заповнити відповідну google-форму до 1 лютого.

Про це KВ стало відомо з повідомлення на Офіційному порталі Києва з посиланням на Управління туризму та промоцій КМДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Управління туризму та промоцій КМДА зазначає, що завдяки тому, що в Україні створено “Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури” фізичні та юридичні особи всіх форм власності, яким належать об’єкти туристичного призначення – заклади харчування, курортні заклади, готелі та інші заклади розміщення, пошкоджені чи знищені внаслідок військової агресії рф, можуть отримати фінансування на відновлення.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

“Для формування реєстру пошкоджених об’єктів Державне агентство розвитку туризму просить розгорнуто заповнити google-форму щодо вже наявних фактів руйнувань за посиланням до 01.02.2023. На кожен об’єкт форма заповнюється окремо”, – додають в управлінні туризму.

Нагадаємо, в жовтні минулого року Верховна Рада (ВР) прийняла в другому читанні законопроект, яким передбачається створення фонду ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації проти України. Фонд буде фінансуватися за рахунок продажу націоналізованого російського майна та націоналізованих коштів. Кошти планується спрямовувати на будівництво, або реконструкцію будівель, які були зруйновані або пошкоджені внаслідок збройної агресії, закупівлю шкільних автобусів та медичного і комп’ютерного обладнання.

Читайте: В Україні створили фонд ліквідації наслідків збройної агресії росії проти України

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона