Влада Вишневого вкладе 4,3 млн гривень в два нових авто

Влада Вишневого вкладе 4,3 млн гривень в два нових авто
31 Січня 2024, 18:55
Поділитися:

31 січня 2024 г. 18:45

На Київщині Вишнева міська громада має намір закупити автомобілі для двох комунальних підприємств міста. Зокрема, для КП “Вишнівськводоканал” планують до кінця лютого придбати легковий автомобіль, без обумовлення марки, на придбання якого виділено 1 млн 890 тис. гривень. Для КП “Управління комунального господарства” впродовж року заплановано постачання авто Hyundai STARIA або еквівалента за 2 млн 425 гривень.

Про це, як передає KВ, йдеться у повідомленнях в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно з першим повідомленням, 1 лютого 2024 року заплановане проведення тендеру з визначення постачальника легкового автомобіля для КП “Вишнівськводоканал” Вишневої міської ради. Марку авто у тендерній документації не обумовлено, але у переліку вказано кузов “універсал” та дизельний двигун. Очікувана вартість закупівлі 1 млн 890 тис. гривень, строк поставки товару – до 29 лютого 2024 року.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

На наступному тендері, провести який мають 2 лютого 2024 року, шукатимуть постачальника автомобіля Hyundai STARIA для КП “Управління комунального господарства” Вишневої міської ради. Авто визначеної марки або його еквівалент мають поставити до 31 грудня 2024 року, очікувана вартість закупівлі становить 2 млн 425 тис. гривень.

Що купували в столиці та на Київщині протягом минулого тижня дивіться у відео KВ:

Нагадаємо, Київська міська рада має намір впродовж 11 місяців цього року орендувати електромобілі з водієм. У планах оренда трьох авто, за пересування дорогами без забруднення середовища вихлопними газами у міськраді готові заплатити понад 2 млн гривень.

Читайте: Вишгород заплатить 1,4 млн гривень за оренду двох “Богданів”

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона