Влада Києва пояснила, чи варто вести малюків у дитячі садочки вже з 1 червня
image
23 Травня 2020, 11:39
Поділитися:

Виконувач обов’язки першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський прокоментував підготовку до відкриття дитячих садочків з 1 червня у Києві.

Місто готується до відкриття дитячих садків з початку червня. Тривають закупівлі необхідних засобів гігієни та дезінфекції. Протягом наступного тижня ці роботи будуть завершені. Ми забезпечимо максимальний захист працівників закладів та дітей від поширення корона вірусу. На початку наступного тижня ми оприлюднимо повний регламент, погоджений з МОЗ, щодо відвідування дитсадків на період карантинних обмежень, які тривають, – сказав Валентин Мондриївський. – Графік роботи дитсадків залишається не змінним. Проте, на початковій стадії ми звертаємося до батьків по можливості залишати малюків вдома, з бабусями, дідусями, родичами. Адже персоналу дитячих закладів потрібно буде адаптуватися до збільшення функціональних обов’язків, пов’язаних з постійною дезінфекцією та прибиранням приміщень, особливим доглядом за дітьми. Можливо, що батькам не дозволять заходити у приміщення садків, а дітей зустрічатимуть вихователі на вході до закладів.

Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА