Віталій Кличко: На полігоні № 5 у Підгірцях розпочнуть рекультивацію і підготовку полігону до закриття
image
12 Жовтня 2020, 16:25
Поділитися:

12 октября 2020 г. 16:23

На полігоні №5 у Підгірцях розпочнуть рекультивацію і підготовку полігону до закриття.

Про це KVстало відомо зповідомленняпресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

“Полігон №5 у Підгірцях – це найбільше сміттєзвалище в Україні. За рік на нього звозять понад 450 тисяч тонн відходів. Працює цей полігон уже 34 роки. Уявіть скільки там сміття! Ми впроваджуємо на полігоні новітні технології, аби мінімізувати його негативний вплив на екологію. Нагадаю, кілька років тому ми встановили сучасну станцію очищення фільтрату, що здатна сьогодні очищувати 750 кубометрів фільтрату на добу. Це не допускає виливу фільтрату в навколишнє середовище. Я вже підписав розпорядження про початок робіт із рекультивації усього полігону – тобто підготовки до його закриття!” – повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на питання ЗМІ.

в Телеграм

За його словами, проект рекультивації першої карти на полігоні вже пройшов державну експертизу. Сьогодні закуповують необхідне обладнання. Мер зазначив, що процес буде тривалим.

“Ми повинні зробити все можливе, аби надійно законсервувати сміття і не допустити різного роду аварійних випадків. Паралельно місто працює над створенням альтернативи полігону. Київ уже розробив “План управління відходами”, що передбачає будівництво переробних підприємств”, – зазначив Віталій Кличко.

Читайте:Київ розпочинає рекультивацію на полігоні твердих побутових відходів № 5 – Петро Пантелеєв

Фото: пресслужба КМДА

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА