Вісник Кагарличчини — Зібрали кошти на кілька дронів

image
21 Березня 2024, 10:49
Поділитися:

16 березня у Слобідському будинку культури відбувся благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ та святкове дійство «Колодія величаємо – весну зустрічаємо!». Збирали кошти на дрони для ЗСУ.

Було на що подивитися відвідувачам благодійного заходу у Слободі: це і персональна виставка картин нашого земляка-художника Олександра Карпенка, і виставка-продаж ляльок-мотанок, які виготовили сільські майстрині Оксана Бабич та Ольга Літвін, та вишитих рушників від Ніни Тропініної, вироби з петриківським розписом Інни Бойко. А ще – тематична фотозона до свята Колодія.

Гостей пригощали гарячими млинцями та варениками. Але найбільше відвідувачів зібралося біля ярмарку-продажу смаколиків, які приготували небайдужі жителі села, вихованці, батьки та працівники Слобідської гімназії та дитсадка «Фіалочка».

Святкове дійство з піснями, розвагами та конкурсами підготували для гостей працівники та учасники художньої самодіяльності Слобідського сільського будинку культури.

Серед гостей заходу були аграрії, які господарюють на слобідських землях. Вони теж долучилися до збору.

Спільно вдалося зібрати 66000 гривень, які підуть на дрони для наших захисників.

«Щиро дякую усім, хто брав участь, та усім, хто знайшов можливість відвідати наш захід та підтримати донатом Збройні Сили України. Сьогодні ми вкотре довели, що жителі Слобідської громади завжди готові допомагати», – зазначає староста сіл Слобода та Расавка Світлана Бакал.

Джерело: Вісник Кагарличчини — Головна