Вісник Кагарличчини — Зі святом, дорожники!

image
2 Листопада 2023, 11:15
Поділитися:

27 жовтня, напередодні Дня автомобіліста і дорожника, міський голова Олександр Панюта та його заступник Іван Семцов привітали з професійним святом працівників, які утримують та ремонтують дороги на території Кагарлицької громади.

Зі щирими, теплими вітаннями та побажаннями напередодні професійного свята до працівників ТОВ «Спец Комплект Постач» та дорожньо-ремонтного пункту №3 підрозділу №8 «Конча-Заспа» ДП «Київський облавтодор» звернувся очільник Кагарлицької громади Олександр Панюта. Заступник міського голови Іван Семцов привітав працівників «Міськрембудсервісу».

Керівники громади подякували дорожникам за їхню працю, побажали міцного здоров’я, родинного затишку, миру та добробуту.

– Ваша робота вимагає високого професіоналізму і є надзвичайно потрібною. На жаль, через війну в країні, темпи і масштаби ремонту й будівництва доріг, порівняно із попередніми роками, зменшилися, та все ж робота ведеться. Ми щиро дякуємо фахівцям-дорожникам, які щоденною працею допомагають виконувати роботу автомобілістам. Дякуємо вам усім за сумлінну і відповідальну працю, – наголосив у вітальному слові Олександр Панюта.

За багаторічну плідну працю, значний особистий внесок у розвиток мережі автомобільних доріг загального користування та з нагоди професійного свята Подяками Кагарлицької міської територіальної громади були нагороджені водії ТОВ «Спец Комплект Постач» Микола Торохтій та Микола Туркін, водії дорожньо-ремонтного пункту №3 підрозділу №8 «Конча-Заспа» ДП «Київський облавтодор» Леонід Кухаренко та Володимир Олійник, механізатор-грейдерист «Міськрембудсервісу» Микола Сегеда та водій «Міськрембудсервісу» Олег Дрига.

Хто утримує та ремонтує дороги на Кагарличчині:

– дороги загального користування місцевого значення (Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА) – ТОВ «Спец Комплект Постач»;
– дороги державного значення, зокрема, траси Н-01 та Н-02 – дорожньо-ремонтний пункт №3 підрозділу №8 «Конча-Заспа» ДП «Київський облавтодор»;
– дороги комунальної власності – КП Кагарлицької міської ради «Міськрембудсервіс».

Джерело: Вісник Кагарличчини — Головна