Вісник Кагарличчини — Вони захищали Україну

image
13 Листопада 2023, 12:12
Поділитися:

ОБІРВАЛОСЯ ЖИТТЯ ВОЇНІВ ДЕНИСА ОПАНАСЮКА, ЄВГЕНА ГЛУШКА, СЕРГІЯ ДЕНИСОВА ТА ВІТАЛІЯ ТИЩЕНКА

Кагарличчина в жалобі – захищаючи Україну, загинули Денис Опанасюк з Кагарлика, Євген Глушко з Сущан, Сергій Денисов зі Ставів та Віталій Тищенко зі Шпендівки.

Загинув Денис Опанасюк 14 квітня 2022 року під час виконання бойового завдання в районі бойових дій в Донецькій області. Герою було 29 років.
Денис Опанасюк був призваний на військову службу у 2021 році Другим відділом Обухівського РТЦК та СП. Служив на посаді старшого стрільця 3-го десантно-штурмового відділення 1-го десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини А2777. У її складі з побратимами й бив ворога на сході нашої країни.
У Героя залишилися мама та брат.
Дениса поховали 3 листопада на кладовищі біля відділку 1 Травня.

Загинув Євген Глушко 27 жовтня під час виконання бойового завдання в результаті артилерійського обстрілу в районі села Кринки Олешківської МТГ Херсонської області. Йому було 38 років.
29 липня 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України Другим відділом Обухівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Боронив Батьківщину у складі десантно-штурмового відділення десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти військової частини А4210.
У Героя залишилися батьки, дружина і дочка.
Поховають Євгена Глушка у Сущанах.

Загинув Сергій Денисов 2 листопада 2023 року в зоні виконання бойових завдань біля села Підстепне Олешківської МТГ Херсонської області. Герою було лише 36 років.
Учасник АТО. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну був призваний на військову службу по мобілізації 16 січня 2023 року.
Служив гранатометником 1 десантно-штурмового відділення 2 десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти 1 батальйону морської піхоти військової частини А4765.
У Героя залишилися дружина та двоє синів.
Поховають Сергія Денисова у Ставах.

Поліг Віталій Тищенко 5 листопада 2023 року в бою поблизу села Кліщіївка Бахмутської міської територіальної громади Донецької області. Герою було лише 25 років.
Віталій був мобілізований на військову службу 23 серпня 2023 року Другим відділом Обухівського РТЦК та СП. Служив на посаді стрільця-санітара 3-го механізованого відділення 1-го механізованого взводу 8-ї механізованої роти 3-го механізованого батальйону військової частини А1302. У складі цього підрозділу й бив ворогів на Донеччині.
У Героя залишилися мама і сестра.
Поховають Віталія Тищенка у Шпендівці.

Джерело: Вісник Кагарличчини — Головна