Вісник Кагарличчини — Турнір із вільної боротьби: перемогли кагарличани

10 Травня 2023, 11:58

У Кагарлику 6 травня в приміщенні ліцею №3 відбувся відкритий турнір Кагарлицької міської ради з вільної боротьби.

Участь у спортивних змаганнях брали 5 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл із Кагарлика, Обухова, Богуслава, Ржищева і Трипілля – всього близько шістдесяти юних борців.
Перше загальнокомандне місце вибороли наші земляки, на другому місці – Обухів, а на третьому – Трипілля.

Багато особистих нагород здобули кагарличани. Так, перше місце у ваговій категорії 33 кг посів Артем Неживий, першість у ваговій категорії 100 кг тримає Ярослав Босенко.
Другі позиції в єдиноборстві за своїми ваговими категоріями посіли Ігор Неживий (44 кг), Назар Наконечний (25 кг), Богдан Наконечний (28 кг), Марія Шусть (30 кг), Ілля Доценко (57 кг), Олександр Мєстєчкін (52 кг). «Бронзу» вибороли Ілля Кулик (32 кг), Андрій Андрієнко (48 кг), Богдана Єфіменко (30 кг), Руслан Сарапин (52 кг).

Були на турнірі й особливі відзнаки: нагороду «За волю до перемоги» отримав наш борець Андрій Андрієнко, «За кращу технічну підготовку» відзначено Вікторію Бринюк із Обухова.

Джерело: Вісник Кагарличчини — Головна