Вісник Кагарличчини — Олег Баляс

27 Лютого 2019, 11:46

З 21 по 24 лютого найсильніші шахісти Київщини виборювали звання чемпіона області. Участь в змаганнях, які проходили в Білій Церкві, взяли і спортсмени з Кагарлицького району. Вперше за багато років друга сходинка п’єдесталу дісталася нашим землякам, а саме: кагарличанину Олегу Балясу. Олег лише на 0,5 очка поступився білоцерківському шахісту Віталію Кириченку. Третє місце здобув білоцерківський шахіст Владислав Остахнович. Також в десятку кращих шахістів турніру увійшов інший наш земляк – Михайло Сокол. Всього в чемпіонаті області серед чоловіків брали участь 34 спортсмени.

У жінок чемпіонське звання виборола юна Дарина Заєць (Біла Церква), друге та третє місця посіли теж білоцерківчанки Світлана Кириченко та Ліна Севериненко.

Під час урочистого закриття змагань переможці та призери отримали медалі та дипломи.

Вітаємо Олега Баляса з успішним виступом на чемпіонаті та бажаємо йому, а також всім нашим шахістам, подальших спортивних здобутків!

Джерело: Вісник Кагарличчини — Головна