Вісник Кагарличчини — Кагарлицька лікарня: модернізація триває

image
10 Червня 2024, 02:30
Поділитися:

20 травня Кагарлицький міський голова Олександр Панюта, його заступники та старости сіл громади відвідали хірургічне та терапевтичне відділення багатопрофільної лікарні, а також майбутній Центр життєстійкості при Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Їх зустріли директор Кагарлицької багатопрофільної лікарні Вікторія Костенко, директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Інна Карапіра, а також завідувачі хірургічного відділення Григорій Заїка та терапевтичного Роман Мілевський, які з радістю провели гостей коридорами відділень та кімнатами, що сяяли свіжістю ремонту.

Першою зупинкою стала хірургія. Оновлена операційна та передопераційний блок вразили гостей бездоганною чистотою, сучасним дизайном та новітнім обладнанням. Тут панує атмосфера спокою та впевненості, адже все продумано до дрібниць для успішного проведення операцій та комфортної роботи хірургів.

Не оминули гості й палату підвищеного комфорту терапевтичного відділення для ветеранів-воїнів – зі зручними ліжками, функціональними тумбочками, новим санвузлами, з бойлером для підігріву гарячої води та приємними дрібницями, які свідчать про щиру турботу персоналу.

Як зазначила Вікторія Костенко, все, що побачили гості, стало можливим завдяки вагомій допомозі депутатів Кагарлицької міської ради, які постійно виділяють кошти на нагальні потреби закладів медицини громади.

Наступною зупинкою став Центр життєстійкості, який вже невдовзі має відкрити свої двері перед кагарличанами. Там міський голова та його команда поспілкувалися з майбутніми працівниками центру, оглянули хід ремонтних робіт.

Візит до медичних закладів Кагарлика став не просто оглядом, а й символом співпраці влади та громади.

Олександр Панюта запевнив медпрацівників, що і він особисто, і депутати Кагарлицької міської ради й надалі докладатимуть всіх зусиль, аби працівники та пацієнти медичних закладів Кагарличчини мали все необхідне для комфортного лікування й роботи.

Сучасне обладнання, затишні палати, професійна команда медиків – це те, що й надалі буде пріоритетом для Кагарлика.

Джерело: Вісник Кагарличчини — Головна