Вісник Кагарличчини — День музеїв у Кагарлику

image
10 Червня 2024, 00:26
Поділитися:

Напередодні Міжнародного дня музеїв, який відзначається 18 травня, Кагарлицький міський голова Олександр Панюта та начальник відділу культури міськради Олена Петленко відвідали Кагарлицький історико-краєзнавчий музей та привітали працівників з професійним святом.

Олександр Панюта подякував працівникам музею за їхню працю зі збереження та популяризації культурної спадщини. Він відзначив, що завдяки їхній роботі та ентузіазму Кагарлицький історико-краєзнавчий музей стає справжнім центром культурного життя громади, де кожен може доторкнутися до історії рідного краю.

На знак вдячності за плідну працю Олександр Панюта вручив працівникам музею новий принтер. Цей подарунок, безумовно, стане в нагоді музеїстам.

Директор Кагарлицького історико-краєзнавчого музею Валентина Віценко подякувала міському голові та депутатам міськради за підтримку, а також висловила сподівання, що за сприяння міської влади буде розширено площі музею.

“На жаль, нинішні умови не дозволяють нам повноцінно розкрити наш потенціал”, – зазначила вона. – “Багато експонатів просто немає де виставити, цікаві лекції та майстер-класи доводиться проводити в тісноті. Нове, більш просторе приміщення дало б можливість музею стати справжнім культурним центром Кагарлика, куди з радістю приходили б не лише жителі міста, а й гості з інших регіонів”.

Міський голова Олександр Панюта, своєю чергою пообіцяв й надалі всебічно допомагати музеям громади. Він зазначив, що усвідомлює важливість їхньої роботи для збереження культурної спадщини Кагарлицького краю та розвитку туризму.

“В тому числі й працюватимемо над розширенням площі музею”, – зазначив очільник громади.

На завершення зустрічі Валентина Віценко запропонувала гостям переглянути невеличкий звіт про роботу Кагарлицького історико-краєзнавчого музею за останній рік.

Джерело: Вісник Кагарличчини — Головна