Вісник Кагарличчини — Чемпіони з футболу

1 Листопада 2019, 10:35

Завершився відкритий чемпіонат Кагарлицького району з футболу 2019 року. Двадцять шостого жовтня на стадіоні «ФОК Кагарличчини» відбулася остання гра: у двобої зустрілися команди ФК “Кагарлик“ та ФК “Бурти”.
І якщо для буртівчан ця гра нічого не вирішувала, то для футболістів з райцентру вона мала принциповий характер, адже в цьому двобої вирішувалася доля бронзових медалей чемпіонату.
Гра видалася цікавою і напруженою, але досвід та майстерність сказали своє слово. З рахунком 7:2 перемогу здобули кагарлицькі футболісти, вони ж і стали бронзовими призерами змагань.
“Срібло” вибороли гравці ФК «Придніпров’я-Агроексперт» з Кагарлика, а переможцями відкритого чемпіонату Кагарлицького району з футболу 2019 року стала команда ФК “Ржищів”.
Кращим бомбардиром чемпіонату визнано Богдана Попченка (ФК «Ржищів»), який забив суперникам протягом сезону 20 м’ячів.
Кращим воротарем став Євгеній Куник (ФК «Кагарлик»).
Переможці та призери були нагороджені кубками, пам’ятними медалями та дипломами.
Кращий бомбардир та кращий воротар відзначені статуетками.

Джерело: Вісник Кагарличчини — Головна