Вісник Кагарличчини — Бібліотека онлайн
image
22 Травня 2020, 18:45
Поділитися:

Бібліотечні працівники району в період карантину, пов’язаного із протидією захворюванням на COVID-19, активно продовжують роботу онлайн в соціальних мережах зі своїми користувачами.

Мирівська сільська бібліотека (завідувачка – Ірина Кошева) запровадила флешмоб «Читаю книгу вдома. Читаю на карантині» – учаснику необхідно вказати своє ім’я, автора та назву книги, яку читає на даний час. Завідувач бібліотеки звернулася до учасників своєї групи у мережі Фейсбук за послугами, які надає бібліотека в період карантину, порекомендувала книгу, яку сама читає на даний час (Джейн Остін «Мєнсфільд – парки) та запропонувала поділитися враженням від книг, які вони читають самі. «Читаймо разом та спілкуймось в мережі», – завершила звернення бібліотекар. У флешмобі взяли участь 5 учасників групи. (https://www.facebook.com/groups/348740249022152/)

Халчанська сільська бібліотека (Тетяна Лавренюк) провела конкурс «Селфі з книгою» в трьох частинах: ч.1 – Дошкільники, ч.2 – Школярики, ч.3 – Студенти. Після підведення підсумків найбільше голосів від учасників групи отримала студентка Таня Баланець. Але всі учасники конкурсу отримали від завідувачки бібліотеки свої кольорові фото в оформлених рамках. (https://www.facebook.com/groups/1763084053729587/)

Ставівська сільська бібліотека (Ольга Васильчук) провела челенджі: «Залишайся вдома з книгою…» (38 учасників) та «Селфі з мамою» (до Дня матері) – близько 30 учасників, а також оголосила челендж «День вишиванки. День родоводу» і продемонструвала 11 вишиванок членів своєї родини. (https://www.facebook.com/profile.php?id=100023293991366).

Кузьминецька сільська бібліотека (Яна Борисенко) проводить на власній сторінці в фейсбук конкурс «Читаємо на карантині», умовами якого є розміщення в мережі власного фото з книгою. На даний час 8 учасників. (https://www.facebook.com/profile.php?id=100021256274865)

Антонівська сільська бібліотека (Наталія Крутько) організувала фотовиставку робіт членів гуртка «Веселкові барви» (4 учасники), челендж «Сиди вдома. Читай книжки» (8 учасників), а також з 10 до 19 травня оголосила про проведення челенджу «Антонівка вдягнула вишиванку» (до Дня вишиванки). (https://www.facebook.com/profile.php?id=100023293991366)

Джерело: Вісник Кагарличчини — Головна

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА