Відповідальна організація за відбудову ірпінських багатоповерхівок відзвітує про результати

image
30 Січня 2023, 08:30
Поділитися:

Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 30 січня, відбудеться прес-конференція, присвячена відновленню постраждалих внаслідок бойових дій житлових багатоквартирних будинків в Ірпені

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на спільноту “Irpin Reconstruction Summit” у Facebook.

Зокрема, йдеться про ремонт чотирьох будинків в рамах співпраці Irpin Reconstruction Summit та фонду Terre des Hommes Italia. Організатори представлять фото- та відеозвіт про хід робіт на відреставрованих об’єктах, а також озвучать подальші плани організацій.

У повідомленні йдеться:

Роботи велися протягом останніх трьох місяців. Тепер завдяки Terre des Hommes Italy, CSC, Ірпінській міській раді та Irpin Reconstruction Summit понад 1200 людини у 450 квартирах Ірпеня вже отримали можливість знову жити у власних домівках.

Анонсовані спікери заходу: Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, Enzo Dell’Acqua – керівник проєкту Terre des Hommes, Мартіна Маноккі – менеджер програми Terre des Hommes, Олена Ямпольська – керівник проєкту CSC/IRS, Михайло Сапон – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ірпінської міської ради, Saviano Abreau та Petro Riabukhin – представники Ukraine Humanitarian Fund.

Акредитація представників ЗМІ: [email protected]

Початок прес-конференції о 10:00 в приміщенні інформагентства “Укрінформ”, місто Київ, вулиця Б. Хмельницького, 8/16 (станція метро “Театральна”).

Нагадаємо, що в Музеї історії Києва презентували книгу “Битва за Ірпінь”, яка описує героїчну боротьбу ірпінців за своє місто у лютому-березні 2022 року.Читати “Моя Київщина” у Facebook
Джерело