відкриття футбольного поля в Броварах
image
12 Червня 2019, 11:41
Поділитися:

У м. Бровари відбулося відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриття розміром 42х22 м та майданчика з вуличними тренажерами. Побудований спортоб’єкт за Київською обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Працюватиме майданчик для всіх мешканців міста, бажаючих грати у футбол.

З вітальним словом звернувся під час урочистої церемонії відкриття начальник Управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв: «Дуже приємно, що спільними і тільки спільними зусиллями депутатів обласної ради, Київської обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, депутатського корпусу Броварів, а саме головне вам, платникам податків, стала можливою реалізація такого проекту. Дуже важливо, щоб спортивна інфраструктура розвивалася, бо це сприятиме тому, щоб з цієї малечі виростали чемпіони Європи, світу, Олімпійських ігор. Я сам з 16 років – професійний спортсмен-інструктор з ковзанярського спорту, про що свідчить запис в трудовій книжці, і по цей день працюю в спортивній галузі. Спорт надав мені можливість вступити без іспитів до Інституту фізичного виховання і спорту та протягом вже 26 років працювати в галузі фізичної культури і спорту. Насамперед, нашим головним завданням є забрати дітей з вулиці і від комп’ютерів, від алкоголю та тютюнопаління і привести до спорту. І тільки спільними зусиллями ми досягнемо цього результату, адже це здоров’я наших дітей, а спорт і фізична культура повинні слугувати для нас об’єднавчим фактором. А вам, хлопці, бажаю сьогодні отримати максимум задоволення і максимум позитивних емоцій від турніру на новенькому газоні. Досягати максимальних спортивних результатів, бути людяними, і щоб спорт допоміг отримати ту згуртованість, і те загартування, які дадуть можливість бути справжніми чоловіками, боронити свою родину і нашу Україну».

Продовжили урочистості своїми виступами секретар Броварської міської ради Петро Бабич та заступник начальника відділу спорту Михайло Доценко. На завершення від Сергія Тимофєєва та президента Федерації футболу Броварського району Миколи Логвінова діти отримала в подарунок набори футбольних м’ячів.

Футбольні зустрічі провели футболісти ФК «Броварія» та ДЮСШ (Бровари). Футболісти «Броварії» (як і ДЮСШ) зіграли між собою – 2010 рік народження проти 2011-го. Матч завершився на користь команди 2010 р.н. – 4:7. Відзначимо, що тренує «Броварію» один з засновників клубу та футбольної академії «Джуніорс Старс» Дмитро Кутаков, діючий арбітр Української Прем’єр-Ліги (УПЛ).

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = “http://connect.facebook.net/ru_RU/sdk.js#xfbml=1&version=v2.6”;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Джерело: Новини – Київська обласна державна адміністрація

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА