Відбулося засідання 64 сесії міської ради
Головна / Відбулося засідання 64 сесії міської ради
| 31. 10. 2024
31 жовтня відбулося засідання чергової 64 сесії Білоцерківської міської ради VIII скликання, яке провів секретар міської ради Володимир Вовкотруб.
Подяка від військових
Перед початком засідання секретар міської ради Володимир Вовкотруб передав слова вдячності від командира 72 окремої механізованої бригади ім.Чорних Запорожців за підтримку і допомогу, яку Білоцерківська громада надає нашим військовим.
«Учора, 30 жовтня, наша бригада відзначала 22 річницю від дня заснування, я мав честь безпосередньо брати участь у заходах з нагоди цієї дати і хотів би ще раз передати слова подяки всьому депутатському корпусу, усім, хто працює заради перемоги, – платникам податків, волонтерам, які допомагають, і всім, хто небайдужий до цієї проблеми. Точно знаю: якщо ми об’єднаємо зусилля, перемога буде за нами», – наголосив Володимир Вовкотруб.
Навіки в строю: родинам загиблих бійців вручили посвідчення про присвоєння високого звання
Секретар міської ради вручив представникам сімей військових, які загинули за збереження незалежності та суверенітету України, посвідчення та нагрудні знаки про присвоєння звання «Почесний громадянин Білоцерківської міської територіальної громади» (посмертно):
– Скакольському Сергію Олександровичу;
– Чєрєпєніну Олександру Сергійовичу;
– Стану Павлу Степановичу.
Пам’ять всіх полеглих захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання. Вічна їм пам’ять та шана.
Виступи та заяви депутатів
Першим виступив народний депутат України Микола Бабенко щодо розгляду можливості надання грошової допомоги мешканцям Білоцерківської громади, які були мобілізовані на військову службу. Він зазначив, що з цим проханням до нього звертаються жителі Білоцерківської громади, тож звернувся до депутатського корпусу міської ради із проханням знайти відповідні резерви для надання такої допомоги.
Також підняв питання розгляду можливості виділення додаткових коштів з місцевого бюджету для депутатів, аби вони мали можливість надавати матеріальну допомогу містянам, які звертаються до них.
Коментуючи ці заяви, секретар міської ради Володимир Вовкотруб зазначив, що в цьому році в бюджеті громади було закладено 4,2 млн грн на фінансування депутатів, які вони могли використати для матеріальної допомоги громадянам, і ці кошти на 98% вже використані. Крім того, на попередніх сесіях виносилося питання щодо виділення додаткових коштів для депутатів у сумі 820 тис. грн, і вони прийняли рішення спрямувати їх на допомогу одній із військових бригад.
Заява депутата міської ради Тетяни Голотюк стосувалася допомоги одній з військових частин та закупівлі і передачі на фронт необхідного обладнання.
Депутат Білоцерківської міської ради Олена Ткач озвучила заяву від депутатської фракції Білоцерківської міської організації Політичної партії «Європейська Солідарність» в Білоцерківській міській раді до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо перегляду нормативних документів, аби забезпечити гідною заробітною платою педагогічних та науково-педагогічних працівників.
Депутати звернулися до міст-побратимів щодо підтримки Плану перемоги України
Депутати підтримали План перемоги України, представлений Президентом України Володимиром Зеленським, та прийняли рішення звернутися до закордонних міст-побратимів Білоцерківської міської територіальної громади (міст Брауншвейг та Люнебург (Федеративна Республіка Німеччини), м.Бурос (Королівство Швеція), міст Островець-Свєнтокшиський та Тарнув (Республіка Польща), м.Сенакі (Грузія), м.Пухов (Словацька Республіка), м. Бієло- Полє (Республіка Чорногорія), м.Вільнюс (Литовська Республіка), Місто Ітеа, муніципалітет міста Дельфи (Фокіда, Греція), м. Маніса (провінція Ізмір, Турецька Республіка).
У зверненні йдеться про те, що Україна переживає надзвичайно складні часи, щодня виборюючи право на життя, та бореться за право розвивати демократичне суспільство у незалежній державі, за свою мову, культуру, за своє майбутнє, якого нас хочуть позбавити.
«Зараз настав час переломити хід війни та досягти справедливого миру. Кожен мешканець нашої громади, як і кожен українець прагне відстояти своє право на свободу та незалежність, на збереження своєї держави.
План перемоги, представлений Президентом України Володимиром Зеленським Україні та нашим союзникам – це перелік заходів та рішучих кроків, які змінять хід війни, що триває в Україні.
План має геополітичний характер і передбачає запрошення України до НАТО. Його пункти є військовими та включають заходи щодо зміцнення обороноздатності держави, стосується економічних та безпекових аспектів.
Тож ми звернулися із закликом підтримати Україну у її прагненні здобути свою незалежність, свободу та справедливість та проханням підтримати наше звернення та клопотати перед урядами своїх країн про підтримку ними Плану перемоги, представленого Президентом України Володимиром Зеленським», – зазначив Володимир Вовкотруб.
Закриті питання
Депутати розглянули ряд закритих питань, які стосувалися обороноздатності та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.
Так, внесені зміни до Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки»; до Програми надання фінансової допомоги військовим частинам та органам військового управління Збройних сил України на 2024 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 19 грудня 2023 року № 4979-48 та до Програми національного спротиву Білоцерківської міської територіальної громади на поточний рік та ін.
Розробка Тарасівського родовища погіршить екологічну ситуацію
Депутати також вирішили звернутися до Кабінету Міністрів України щодо вилучення Тарасівського родовища титанових руд із проєкту його постанови «Про затвердження Переліку ділянок надр (родовищ корисних копалин), які мають стратегічне значення для сталого розвитку економіки обороноздатності держави, що надаватимуться у користування шляхом проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами».
У зверненні наголошується, шо видобування титану та циркон-рутил-ільменітових руд значно погіршить екологічну ситуацію суміжних з Тарасівським родовищем населених пунктів та згубно позначиться на безпеці життєдіяльності мешканців громад, їхньому здоров’ї, може призвести до знищення річки Рось, яка забезпечує питною водою більше пів мільйона населення, а також матиме негативний вплив на суміжні земельні ділянки товарного сільськогосподарського призначення та лісового фонду.
Про програми медичного напрямку
Під час засідання було внесено зміни в низку існуючих програм та затверджено нові програми, які забезпечуватимуть функціонування медичної сфери громади. Доповідав даний блок питань профільний заступник – Юрій Савчук.
1)Так, внесені зміни до цільової програми матеріально-технічного забезпечення комунальних некомерційних підприємств Білоцерківської міської ради на 2022-2024 рр. Вони передбачатимуть виділення коштів з місцевого бюджету на реконструкцію приміщення жіночої консультації у сумі 398, 1 тис. грн та 2 млн грн – на реконструкцію існуючої шахти ліфта та встановлення ліфта у цій лікувальній установі.
2)Затверджено цільову програму запобігання та лікування серцево-судинних захворювань населення Білоцерківської міської територіальної громади на 2024р. Програма є традиційною, її метою є запобігання та зниження рівня захворюваності на серцево-судинні хвороби, інвалідності та смертності від усіх ускладнень, а також збільшення тривалості і підвищення якості життя населення Білоцерківської громади.
Основні завдання Програми такі:
– забезпечення проведення ургентних коронарографій та стентувань, з використанням стент-систем без лікувального покриття, пацієнтам з гострим інфарктом міокарда;
– забезпечення проведення тромболітичної терапії хворим з гострим інфарктом міокарда;
-поліпшення своєчасної ранньої діагностики серцево-судинних захворювань, підвищення кваліфікації медичних працівників з питань раннього виявлення захворювання, стратифікації факторів ризику та забезпечення лікування хворих у спеціалізованих закладах;
-постійний моніторинг рівня захворюваності населення на серцево-судинні захворювання та стану надання кардіологічної та кардіохірургічної допомоги населенню;
-зменшення інвалідизації внаслідок серцево-судинних захворювань.
На забезпечення проведення ургентних коронарографій та стентувань, з використанням стент – систем без лікувального покриття, пацієнтам з гострим інфарктом міокарда з місцевого бюджету передбачено виділення на поточний рік – 500 тис. грн.
3) Затверджено щорічну цільову програму безоплатного, пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення Білоцерківської міської територіальної громади та за певними категоріями захворювань на 2025 рік.
Основними завданнями Програми є:
забезпечення пільгових категорій населення громади лікарськими засобами (згідно з чинним законодавством);надання паліативної медичної допомоги хворим з хронічним больовим синдромом;дотримання стандартів при наданні медичної допомоги.На ці заходи мають виділити кошти у сумі понад 10,6 млн грн.
4) Затверджено цільову програму профілактики стоматологічних захворювань дитячого населення Білоцерківської громади на наступний рік.
Метою Програми є надання послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення, а саме: з профілактики стоматологічних захворювань дитячого населення громади. Огляд маленьких пацієнтів проводитиметься у навчальних закладах. Планується, що на ці потреби будуть необхідні кошти у сумі майже 1,6 млн грн.
5) Затверджено цільову програму матеріально-технічного забезпечення комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Білоцерківської міської ради на 2025 рік.
Мета даної програми передбачає:
– удосконалення системи управління галузі охорони здоров’я, з метою запровадження універсальних підходів та інструментів для сталої роботи комунальних некомерційних підприємств Білоцерківської міської ради – тобто лікувальних установ;
– збільшення рівня фінансування для підтримання стабільної роботи системи охорони здоров’я громади, що в перспективі надасть змогу розширити спектр програм медичних гарантій Національної служби здоров’я України;
– збільшення кількості надання медичних послуг для задоволення особливих потреб людей (включаючи внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни, пільгових категорій тощо) у тому числі викликаних війною;
– розвиток реабілітаційної допомоги, розвиток послуг з психічного здоров’я, з метою наближення до жителя громади, одночасно з розвитком послуг інтенсивної терапії, травматологічних, ортопедичних, опікових, кардіологічних, неврологічних, офтальмологічних, тощо;
– забезпечення готовності галузі охорони здоров’я Білоцерківської міської територіальної громади до надзвичайних ситуацій з метою системного функціонування системи охорони здоров’я громади та ін.
На виконання заходів програми планують виділити кошти усумі 209 млн 230,8 тис. грн.
6) Затверджено цільову програму забезпечення діяльності та розвитку відділення невідкладної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» на 2025 р.
Зауважимо, що за даними установи, які викладені у рішенні, за січень – серпень 2024 року відділенням невідкладної медичної допомоги Міського центру первинної медико-санітарної допомоги №1 проведено обслуговування 11 010 викликів: із них до дітей 1090, до дорослих 9 920. Протягом вказаного періоду було опрацьовано 440 (8,9%) викликів до мешканців, що проживають у сільській місцевості Білоцерківської міської територіальної громади.
У структурі викликів переважають хвороби системи кровообігу 4089 (37,1%), хвороби органів дихання (19,3%), хвороби нервової системи (13,3%), онкологія (0,9%), хвороби кишково-шлункового тракту (0,8 %), інші (16,4%). Також проводилося транспортування спеціалістів (2,9%), констатація смерті людини вдома (9,3%).
Тож метою програми є надання населенню громади послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування, а саме:
– невідкладна медична допомога пацієнтам, виклики до яких належать до категорії неекстрених, в тому числі у вихідні, святкові, неробочі дні та у нічний час;
– видача фельдшерської довідки про смерть в порядку, визначеному чинним законодавством України;
– медико-санітарний супровід бригадами невідкладної медичної допомоги спортивних та культурно-масових заходів, що проводяться міською радою та її виконавчими органами, відповідно до вимог чинного законодавства з питань охорони здоров’я;
– доправлення за потреби вузькопрофільних лікарів-консультантів до пацієнтів для забезпечення консультативною лікувально-діагностичною медичною допомогою у період з 20:00 години вечора до 08:00 години ранку;
– платні медичні послуги обслуговування населенню відповідно до чинного законодавства України.
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми – 12,9 млн грн.
7) Затверджено цільову програму розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківське міське патологоанатомічне бюро» на 2025 рік». Програма розроблена для забезпечення стабільної роботи міського патологоанатомічного бюро, збереження його кадрового потенціалу, створення належних умов праці працівників тощо.
Про Програми щодо безбар’єрності, безпеки у громаді та напрямку ЖКГ
1. Доступність та безбар’єрність
Депутати також внесли зміни до рішення та Програми по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2025-2027 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 26 вересня 2024 року № 6270-61-VIII.
З цього питання доповіла заступник начальника управління містобудування та архітектури міської ради Вікторія Пархоменко. Вона зауважила, що змінами до переліку заходів додано два об’єкти, у яких необхідно провести заходи з безбар’єрності:
– реконструкція будівлі служби у справах дітей Білоцерківської міської ради (капітальний ремонт вхідної групи, сходів з будівництвом пандуса; заміна плит перед вхідною групою для безперешкодного пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями;
– реконструкція будівлі центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» (капітальний ремонт вхідної групи, сходів з будівництвом пандуса; ремонт асфальтового покриття та облаштування території для безперешкодного пересування осіб обмеженими фізичними можливостями); облаштування служби у справах дітей Білоцерківської міської ради та центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» тактильними та візуальними інформаційними покажчиками тощо.
Додатково на ці заходи потрібно близько 2 млн грн. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації всієї програми, становить 99 817,00 тис.грн.
2) Безпечна Білоцерківська громада
Низку питань щодо змін у ряд програм озвучив заступник міського голови Анатолій Кравець.
Так, під час сесії депутати внесли зміни до цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2024-2025 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 08 лютого 2024 року № 5102-50-VIII.
Зміни стосувалися заходів з розширення (розбудови) системи відеоспостереження громади, що зможе покращити криміногенну ситуацію в нашій громаді. Можливість фіксації та збору доказів з місць скоєння правопорушень сприятиме як розкриттю кримінальних злочинів, так і їх профілактиці.
На сьогодні система відеоспостереження громади включає 463 камери, 65 з яких встановлені більше 5 років тому, за терміном експлуатації втратили свій ресурс корисного використання та потребують заміни.
Заходи з реалізації Програми на 2024-2025 роки включають будівництво, обладнання та програмне забезпечення, а також обслуговування базової системи відео- та аудіоспостереження. Детальніше з цими заходами можна ознайомитися в рішенні на офіційному сайті Білоцерківської міської ради.
3) Реформування і розвиток житлово-комунального господарства
Депутати також затвердили нову Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства Білоцерківської міської територіальної громади на 2025-2027 рр.
Метою та основними завданнями Програми є реалізація державної політики реформування ЖКГ, здійснення заходів щодо підвищення ефективності та надійності його функціонування, забезпечення сталого розвитку для задоволення потреб населення і господарського комплексу в ЖКП відповідно до встановлених нормативів і національних стандартів, а саме:
– проведення капітальних ремонтів багатоповерхових житлових будинків з метою покращення фізичного стану житлового фонду БМТГ, впровадження проектів енергозбереження (в т.ч на умовах співфінансування);
– виконання комплексу робіт та низки першочергових заходів на 2025-2027 роки, спрямованих на відновлення з можливим поліпшенням експлуатаційних показників багатоквартирних житлових будинків;
– створення розвинутого конкурентного середовища на ринку обслуговування житла;
– забезпечення ефективної роботи, беззбиткового функціонування та розвитку підприємств житлово-комунального господарства;
– проведення заходів з реконструкції, капітального ремонту та заміни ліфтового господарства, які відпрацювали свій технічний ресурс (25 і більше років) для створення умов для безпечної експлуатації ліфтів у житловому фонді всіх форм власності БМТГ;
– зниження техногенного впливу на навколишнє природне середовище;
– раціональне використання ресурсів, насамперед енергоносіїв;
– утримання у належному стані доріг, вулиць, залізничних переїздів;
– реконструкція існуючих об’єктів озеленення та об’єктів зеленого будівництва;
– оновлення спеціалізованого автотранспорту;
– удосконалення системи поводження з побутовими відходами;
– забезпечення населення Білоцерківської міської територіальної громади питною водою нормативної якості, раціональне використання водних ресурсів за рахунок заміни аварійних ділянок водогонів та впровадження енергозберігаючих технологій на насосних станціях;
– охорона навколишнього природного середовища від забруднення та інших процесів формування житлової політики та реформування житлово-комунального господарства.
Загальний обсяг фінансування Програми становить 4 590 361 тис. грн.
Детальніше з Програмою можна ознайомитися на офіційному сайті БМР.
Також було затверджено Програму робіт з обстеження будівель та споруд, пошкоджених та/або знищених внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2025 р.
Як зауважив Анатолій Кравець, Програма є механізмом виділення коштів для:
– здійснення всіх можливих невідкладних робіт з ліквідації наслідків бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд на території Білоцерківської громади;
– проведення комплексу першочергових організаційно-технічних робіт і заходів, спрямованих на ліквідацію небезпечних наслідків збройної агресії рф, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд, запобігання загибелі людей, зменшення обсягів можливих матеріальних витрат.
Депутати підтримали Програму співфінансування робіт з капітального ремонту багатоквартирних житлових будинків Білоцерківської громади на 2025-2027 рр.
Документ розроблено, аби підвищити ефективність та надійність функціонування житлового фонду Білоцерківської міської територіальної громади, покращити умови проживання мешканців громади шляхом проведення капітальних ремонтів багатоквартирних житлових будинків на умовах співфінансування.
Фінансове забезпечення Програми здійснюватиметься за рахунок коштів місцевого бюджету, ОСББ та ЖБК, співвласників багатоквартирних будинків (власників житлових та нежитлових приміщень у житловому будинку), кредитів, інвестицій, грантів та інших джерел, не заборонених законодавством.
Передбачається ресурсне забезпечення Програми на визначені роки в сумі 65 млн грн, у т.ч. 50 млн грн з місцевого бюджету та 15 млн грн з інших джерел.
Затверджено також ще ряд таких програм:
-програму розвитку та підтримки клубних закладів Білоцерківської міської територіальної громади на 2025-2027 рр.;
-міську цільову програму професійного розвитку кадрового потенціалу Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів на 2025 – 2027 рр.;
-міську цільову програму щодо функціонування та подальшого впровадження містобудівного кадастру Білоцерківської міської територіальної громади на 2025-2027 рр.
Містобудівний кадастр формується на базі спеціальної «кадастрової» інформації, що включає відомості про просторове розташування об’єктів міського середовища, які розміщені на земній поверхні, над і під нею, явища і процеси, які відбуваються на території населеного пункту, економічний і правовий статус цих територій і об’єктів, їх природні та господарські, кількісні і якісні характеристики.
Тож програма передбачає створення на базі сучасних геоінформаційних технологій містобудівного банку даних у форматі Містобудівного кадастру громади як складової державної системи зберігання та використання геопросторових даних про територію, адміністративно-територіальні одиниці, об’єкти містобудування, їх статуси та функціональне призначення, екологічні умови тощо.
-затверджено зміни до Програми розвитку земельних відносин Білоцерківської міської територіальної громади на 2024-2026 роки.
Бюджетні питання
Під час сесії було затверджено звіт про виконання бюджету Білоцерківської міської територіальної громади за 9 місяців 2024 року: по доходах в сумі 2 млрд 068 млн 325,7 тис. грн, по видатках та кредитуванню в сумі 2 млрд 062 млн 375,8 тис. грн з перевищенням доходів над видатками в сумі 5 млн 949,8 тис. грн згідно з додатком, в т.ч.:
– по загальному фонду місцевого бюджету – по доходах в сумі 1 млрд 989 млн 431 тис. грн, по видатках та кредитуванню – в сумі 1 млрд 411 млн 169 тис. грн (з перевищенням доходів над видатками в сумі 578 млн 261 тис. грн);
– по спеціальному фонду місцевого бюджету – по доходах в сумі 78 млн 894,5 тис. грн, по видатках – в сумі 651 млн 206,5 тис. грн (з перевищенням видатків над доходами в сумі 572 млн 311,9 тис. грн).
Начальник управління фінансів міської ради Світлана Терещук зупинилася на чинниках, які вплинули на виконання доходної частини міського бюджету.
Фактичний обсяг фінансових ресурсів бюджету Білоцерківської міської територіальної громади за 9 місяців ц.р. склав 2 068 325 721 грн, у тому числі доходи загального фонду – 1 989 431 163 грн, спеціального фонду –78 894 558грн.
За січень – вересень ц.р. до загального фонду бюджету надійшло 1 503 190 931 грн податків і зборів, що на 13 295 257 грн, або на 0,9% більше планових призначень.
До спеціального фонду бюджету Білоцерківської МТГ за 9 місяців 2024 року надійшло 75 017 244 грн, без урахування власних надходжень бюджетних установ – 35 233 031 грн, що на 75,3% більше плану. До бюджету розвитку надійшло 33 227 620 грн, що на 14 592 702 грн, або на 78,3% більше, ніж було заплановано.
За січень – вересень 2024 року до бюджету Білоцерківської МТГ надійшло 490 117 546 грн офіційних трансфертів від органів державного управління, у тому числі: до загального фонду – 486 240 232 грн, або 100% планових призначень, до спеціального фонду – 3 877 314 грн, що становить 4,9% плану на звітну дату.
Видаткова частина місцевого бюджету за 9 місяців 2024 року виконана в сумі 2 062 375 839 грн., в тому числі:
– обсяг видатків загального фонду бюджету – 1 411 169 306 грн.- обсяг видатків спеціального фонду бюджету – 651 206 533 грн.
Всі зобов’язання, які були взяті бюджетними установами, профінансовані в повному обсязі. Видатки на захищені статті складають 889 088 066 грн. або 63,0% до загального обсягу бюджету.
Негативним є те, що ми маємо кредиторську заборгованість за 9 місяців по загальному фонду – 9 104 783 грн., по спеціальному фонду – 24 185 980 грн.
Детальніше із структурою доходів та видатками в розрізі забезпечення життєдіяльності громади та різних її сфер можна ознайомитися за посиланням:
https://new.bc-rada.gov.ua/miska_rada/normatyvni_akty/1579_02-11_pro_zatverdzhennia_zvitu_pro_vykonannia_biudzhetu_bilotserkivskoi_miskoi_terytorialnoi_hromady_za_9_misiatsiv_2024_roku/162869.pdf
Другим рішенням було внесено зміни до головного кошторису Білоцерківської міської територіальної громади на 2024 рік.
Зокрема, збільшено обсяг видатків місцевого бюджету за рахунок залишку коштів загального фонду станом на 01.01.2024р. на 812 тис. грн, які спрямовано на Цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру.
За рахунок перевиконання доходної частини загального фонду місцевого бюджету збільшено обсяг видатків станом на 01.10.2024р. на 13 млн 227,8 тис. грн. Їх спрямували:
– 10 млн грн – капітальний ремонт зруйнованого житлового будинку по пров.Грузинський, 23;
– 3 млн 227, 8 тис. грн. – будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення – Цільова програма захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.
З метою ефективного та раціонального використання бюджетних коштів проведено перерозподіл бюджетних призначень в межах річних затверджених сум по головних розпорядниках.
Крім того, внесено зміни до міжбюджетних трансфертів, а саме затверджено обсяг субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування в сумі 7 814 925 грн.
Інші питання, розглянуті під час засідання:
– внесені зміни до Програми надання безповоротної фінансової підтримки КП БМР «Світанок» на 2024р., затвердженої рішенням міської ради від 28 серпня 2024р. №6061-59-VІІІ;
– депутати внесли зміни до Положення КП БМР «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні»;
– внесли зміни до рішення Білоцерківської міської ради від 12 вересня 2024 року № 6184-60-VIII «Про стимулювання облаштування індустріальних (промислових) парків у Білоцерківській міській територіальній громаді;
– розглянули ряд земельних питань та питань, пов’язаних з використанням комунальної власності тощо.
З усіма прийнятими рішеннями (крім закритих питань) можна буде ознайомитися на сайті БМР, після їх оприлюднення.
Повне відео засідання сесії на Ютуб-каналі Білоцерківської міської ради
>>> Більше світлин <<<
Джерело: Біла Церква – офіційний сайт