Відбулась робоча нарада по узгодженню деталей проекту Бориспільського міського ветеранського центру

image
15 Травня 2024, 16:01
Поділитися:

У часи війни ветеранські центри, що надають різнобічну допомогу тим, хто служив на передовій, стають неоціненим ресурсом, який забезпечує ветеранів не лише професійною, але й емоційною підтримкою.

15 травня відбулась робоча нарада по узгодженню всіх деталей проекту Бориспільського міського ветеранського центру, приміщення якого знаходиться за адресою вул. Головатого, 15. У зустрічі взяли участь представники управління соціальної та ветеранської політики Бориспільської міської ради, керівник управління Надія Семчик та спеціалісти відділу підтримки військовослужбовців, ветеранів та членів їх родин, зокрема, ветеран війни Павло Коваленко.

“Бориспільський міський ветеранський центр є важливим елементом підтримки ветеранів і сприяє психологічній адаптації та соціалізації. У часи війни ветеранські центри, що надають різнобічну допомогу тим, хто  служив на передовій, стають неоціненим ресурсом, який забезпечує ветеранів не лише професійною, але й емоційною підтримкою. Саме тому ми прагнемо якомога швидше відкрити ветеранський хаб у Борисполі”, — зауважила Надія Семчик.

Відбулась робоча нарада по узгодженню деталей  проекту Бориспільського міського ветеранського центру

Відбулась робоча нарада по узгодженню деталей  проекту Бориспільського міського ветеранського центру

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама