Від початку вступної кампанії подано майже 177,5 тис. електронних заяв потенційних вступників до ЗФПО та ЗВО – Сергій Шкарлет

image
3 Серпня 2022, 13:27
Поділитися:

3 серпня 2022 г. 13:27

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет розповів про перебіг вступної кампанії, зокрема про статистику реєстрації електронних кабінетів та приймання заяв від вступників.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби Міністерства освіти і науки України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Від початку вступної кампанії створено 248,5 тис. електронних кабінетів потенційних вступників до ЗФПО та ЗВО. З них за останню добу зареєстровано понад 17,5 тис. кабінетів для вступу до магістратури”, – розповів міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Крім того, подано майже 177,5 тис. електронних заяв випускниками 9-х і 11-х класів, а також вступниками на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра чи молодшого спеціаліста. Подання заяв для вступу до магістратури розпочнеться 16 серпня.

У міністерстві зазначили, що реєстрація електронних кабінетів для вступу до закладів освіти та приймання заяв від вступників триває.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Нагадаємо, з 29 липня розпочався прийом заяв для здобуття вищої освіти від найбільшої аудиторії вступників – випускників 11-х класів. Також до 23 серпня триватиме прийом заяв від вступників на основі диплома фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста.

Читайте: В Україні розпочався прийом електронних заяв для здобуття вищої освіти

Фото: Міністерство освіти і науки України

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона