Вячеслав Непоп: Необхідно забезпечити належне функціонування житлових будинків на вул. Харченка
image
5 Жовтня 2020, 19:51
Поділитися:

5 октября 2020 г. 19:47

Житловим будинкам на вул.Євгенія Харченка, 47-А, 47-Б, 47-В у мікрорайоні Бортничі необхідно забезпечити належне функціонування, зокрема, підключити їх до інженерних мереж за постійною схемою.

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

“Крім того, у будинках необхідно забезпечити належне теплопостачання. Люди мають із комфортом увійти в опалювальний сезон 2020-2021 років”, – зазначив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп під час виїзної наради з питань добудови житлових будинків на зазначеній вулиці.

в Телеграм

За словами Вячеслава Непопа, для того, щоб підключити будинки до мереж електро- та водопостачання за постійною схемою Дарницькій районній в місті Києві державній адміністрації як замовнику необхідно забезпечити комплекс заходів щодо належного фінансування робіт із завершення будівництва та введення в експлуатацію першої черги комплексу споруд гідровузла на вул. Дяченка.

Також Вячеслав Непоп надав доручення Дарницькій РДА організувати презентацію та обговорити проект будівництва нової секції на земельній ділянці площею 0,96 га, аби врахувати різні думки та пропозиції щодо завершення будівництва житлових будинків на вул.Євгенія Харченка, 47-А, 47-Б, 47-В.

Читайте:Вячеслав Непоп: відкриття “Веселинки” значно розвантажило дитячі садки у Солом’янському районі

Фото:KV

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА