Ветеранський спорт набирає обертів
У четвертому кварталі 2025 року програмою «Ветеранський спорт» скористаються майже 140 тисяч учасників.
Серед них — понад 68 тисяч ветеранів і ветеранок, які вже брали участь раніше, та 70 тисяч нових заявок, отриманих лише за цей квартал.
Це означає одне — ветеранський спорт справді потрібен і є дієвим інструментом для реабілітації, підтримки, відновлення та єднання спільноти.
У межах програми «Ветеранський спорт» держава сплачує за тренування ветеранів і ветеранок — вони займаються безоплатно, відвідуючи спортзали, секції чи групові заняття в закладах, що приєдналися до ініціативи.
Кошти можна використати в будь-якому спортивному закладі, який працює за кодом 7941 «Фізична культура» або 7997 «Клуби — заміські клуби, членство».
Перелік спортивних закладів
Проєкт реалізовано Міністерством у справах ветеранів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України на виконання Стратегії ветеранської політики та реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні, розробленої за ініціативи Першої леді Олени Зеленської.
The post Ветеранський спорт набирає обертів appeared first on Київська обласна військова адміністрація.
Джерело: Київська обласна військова адміністрація
