Весело і пізнавально пройшов день відкритих дверей у підлітковому Хабі Обухова

Весело і пізнавально пройшов день відкритих дверей у підлітковому Хабі Обухова
5 Лютого 2024, 06:02
Поділитися:


Хаб розпочав свою роботу ще влітку і активно розвивається. Аби обрати правильний напрямок руху, організаторки поцікавились у дітей, що цікавить сучасну молодь. Тому юним відвідувачам запропонували заповнити коротенькі анкети і обрати теми і заняття, які цікаві саме підліткам. Адже підлітковий простір в Обухові – це, в першу чергу, про особистість та вільність.

Знайомство

Засновниця Хабу Ольга Стьожка познайомила дітей з основами фінансової грамотності. До речі, це третє за популярністю заняття, яке обрали підлітки в опитувальнику. Розмова була про гроші, фінансові звички та помилки. Учасники виконали кілька інтерактивних завдань, в тому числі на визначення фінансової цілі. Також Ольга презентувала свою гордість – невеличку бібліотеку для саморозвитку та фінансової грамотності, що стане у нагоді саме підліткам.

На іншій локації Тетяна Захарова – викладачка, науковиця, власниця науково-дослідної студії “Science StaRt” презентувала тринокулярний оптичний мікроскоп з камерою. Діти з цікавістю роздивлялись різні предмети у збільшеному вигляду, обираючи, що саме наступним покласти на предметне скло. Тут же учні познайомились з властивістю магнітів, магнітними машинами, магнітною левітацією, гідравлічним лабіринтом, водоспадом. Особливо наукові активності захопили хлопців, котрі активно тестували як працюють експонати.

Активності

Веселу та інтерактивну частину заходу провела викладачка англійської мови Ірина Онищенко. Тут діти знайомились, веселились і навіть трішки потанцювали. Саме в ігровій формі розкривали серйозні поняття. Приміром, що таке «проактивність» дізнавались через волонтерство. Ірина, як досвідчена волонтерка, познайомила дітей з тонкощами процесу та запропонувала розіграти сценки на цю тему. Розділившись на команди, учасники пограли у шаради, веселились і дізнались багато нового про це поняття.

Три години пролетіли непомітно і залишили незабутні враження. На наших очах із сором’язливих дітлахів, юні гості перетворились на активних учасників дійства. В кінці самотні молекули згуртувались в один спільний організм.

А насамкінець, діти мали змогу порефлексувати над своїми відчуттями. За допомогою візуалізації, розповіли як почувались цього дня: хтось веселий, хтось активний, хтось зацікавлений а дехто навіть зізнався, що знайшов тут нових друзів.

Наступні зустрічі

Зустрічі плануються щотижня. Вже цієї неділі відбувся тренінг “Фінансова Грамотність. Розумна фінансова поведінка” від Ольги Стьожки.

 • 10 лютого. Настільні ігри та веселощі з Іриною Онищенко
 • 18 лютого. Заняття наукової лабораторії STEM студії з Тетяною Захаровою
 • 24 лютого. Заняття новоствореного клубу “Language Lounge”, де на практиці застосуємо наші знання з англійської мови та поспілкуємось. Ведуча Ірина Онищенко

Умови участі

 • Зустрічі проходять з 12:00 до 15:00 в приміщенні Discovery School, мікрорайон Сосновий 2.
 • Вартість: 400 грн. разове відвідування, 350 грн. для постійних учасників.
 • Є 2 безкоштовних місця для дітей з числа ВПО та знижки для родин, що служать в ЗСУ.
 • Щоб забронювати за місце, пишіть в телеграм за номером: 050 709 39 52 Ольга

Але це ще не все – організаторки пообіцяли дослухатись думки учасників і включати до програми побажання підлітків. Тож, підписуйтесь на сторінку Discovery Space HUB та слідкуйте за оновленнями.

Як все було, дивіться в сюжеті

 • В Обухові відкрили освітній Хаб для підлітків

 • Школярка з Обухівщини отримала відзнаку МОН за роботу з математики

 • Обухівських школярів навчатимуть фінансової грамотності

 • Викладачка з Обухівського району увійша до п'ятірки кращих вчителів Київщини

 • Студентки з Обухівщини отримали ІІІ місце на "Таборі підприємництва"

 • Обухівських старшокласників запрошують на знайомство з підлітковим ХабомSource link