Верховна Рада призначила головою ФДМУ Віталія Коваля

image
21 Листопада 2023, 13:53
Поділитися:

21 листопада 2023 г. 13:50

Сьогодні, 21 листопада, парламент підтримав призначення голови Рівненської обласної військової адміністрації Віталія Коваля (на фото) на посаду Голови Фонду державного майна України. Нагадаємо, посада голови ФДМУ майже два місяці залишалася вакантною, після того, як ВР призначила Рустема Умєрова міністром оборони.

Про цеKВстало відомо зповідомленняв телеграм-каналінародного депутата Ярослава Железняка (фракція “Голос”).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Парламент підтримав призначення Віталія Коваля на посаду Голови Фонду державного майна України”, – повідомив нардеп.

“За” проголосувало 279 нардепів.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

За даними ЗМІ, до потрапляння в політику Коваль був банкіром та бізнесменом. У 2004–2006 роках працював у кредитному департаменті Укргазбанку. У 2006–2019 роках був співзасновником або очолював підприємства в аграрній, транспортній та будівельній галузях: ТОВ “Атлант-транс”, ТОВ “Інвесттрейдсервіс”, ТОВ “РГС-Логістикгруп”, ТОВ “ВВВ Монтаж” та ТОВ “Санако”.

“ВВВ Монтаж”, яку очолював Коваль до призначення головою ОДА, стала фігурантом матеріалуBihus.info. Журналісти стверджують, що фірми, повʼязані з “ВВВ Монтаж”, у 2020-му отримали найбільші підряди на будівництво доріг.

Коваль також є віцепрезидентом Федерації греко-римської боротьби України. Політична карʼєра Коваля почалась у 2019 році, коли Зеленський призначив його головою Рівненської ОДА. У 2020 році Коваль балотувався на посаду міського голови Рівного від партії “Слуга народу”, але програв вибори кандидатові від політичної партії “Європейська солідарність” Олександру Третьяку.

Зазначимо,Володимир Зеленськийуказом № 672/2019призначив Віталія Коваля на посаду голови Рівненської обласної державної адміністрації.

Коваль один з небагатьох голів, якого президент не змінив під час повномасштабної війни.

Як писала KВ, 5 вересня на черговому засіданні ВР 302 голосамиприйняла відставкуРустема Умєрова з посади голови ФДМУ. 6 вересня 2023 року усі фракції парламенту 338 голосамипідтримали призначенняРустема Умєрова на посаду міністра оборони України. Умєров на посаді міністра оборони замінивОлексія Резнікова, якого було звільнено 5 вересня.

Читайте: Рада планує призначити очільникомФДМУголову Рівненської ОВА

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона