Верховна Рада прийняла закон, який передбачає примусову хімічну кастрацію педофілів
image
11 Липня 2019, 17:29
Поділитися:

11 липня Верховна Рада України прийняла за основу і в цілому законопроект № 6449, який передбачає примусову хімічну кастрацію педофілів.

Крім того, Парламент доручив Уряду створити публічний реєстр засуджених за зґвалтування неповнолітніх (14).

Законопроєкт підтримали 247 депутатів, 1 утримався, 65 не проголосували.

Відтак за зґвалтування малолітніх, крім нинішнього позбавлення волі від 10 до 15 років, каратимуть також примусовою хімічною кастрацією.

Розпусні дії щодо особи, яка не досягла 16-річного віку, каратимуться позбавленням волі на термін до 5 років. Нині за такі злочини обмежують або позбавляють волі на термін до 3 років.

Покарання у вигляді примусової хімічної кастрації полягає в примусовому введенні засудженому антиандрогенних препаратів, які складаються з хімічних речовин, метою яких є зниження лібідо і сексуальної активності. Хімічна кастрація не застосовуватиметься до осіб, які вчинили злочин у віці до 18 років і старше 65 років.

Читайте також: Парламент ухвалив Виборчий кодекс з відкритими списками

Читайте також: Із вересня учні молодших класів у темну пору доби носитимуть світловідбивні жилети

Джерело: Новини — Київ TV — Київ TV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА